Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek furi még ha felhúzza a...

Kinek furi még ha felhúzza a bal lábát?

Figyelt kérdés
Amikor felhúzom a bal lábam pl:zoknit húzok fel akkor úgy belenyilall a hasam alatt azon az oldalon ,lehet ott a baba?Eddig a fejét láttam mindig azon az oldalon uh-on.
2009. márc. 19. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én például a jobb lábamra húzom fel nagyon nehezen a zoknit, cipőt, stb. 30 hetes vagyok, és most nőtt hirtelen nagyot a pocim, és nem megy bokánál lejjebb az ügyintézés. A bal lábamra még csak-csak, de a jobbra már pokoli kínok, meg fulladások között. Nekem is bele szokott szúrni a hasamba. Nekem általában jobb oldalon van a babám, gondolom ez lehet az oka, hogy a jobbik lábam került hátrányos helyzetbe. Épp mondtam a férjemnek, hogy kénytelen lesz ő levágni a lábamról a körmöt, mert lassan versenyt kopoghatok a kutyával a parkettán :)) Egyszerűen nem érem el. Ja , miért is ne, szegény kutyánk is akkora, hogy 30 cm sincs a marmagassága, úgyhogy nehéz pórázra raknom. De ezt a kis időt már kibírjuk!!

Sok sikert nektek is a nehézségekhez.

2009. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!