Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folt és 1 kicsi vércsom...

Barnás folt és 1 kicsi vércsomó a bugyin, mire utalhat ez? 26. hétben vagyok

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a férjemmel és 2 éves kisfiammal, Debrecenben és sokat sétáltunk,estére már eléggé elfáradtam meg hát jo korán is keltem így nem csoda... Ma elég rosszul éreztem magam,gyengének meg ilyesmi de ez van az időváltozásoknál azokat sajna nagyon megérzem. Elmentünk boltba és utána mikor hazajöttünk vettem észre ,amugy is sok szokott lenni a folyásom de ma elkezdtem viszketni is odalenn.Így gondolom sikerült valami nyavalyát összeszednem tegnap :-S Arra gondoltam lehet ettől volt a barnás folyás de a vércsomó meg mitől?Nem fáj semmim nem keményedek meg semmi ilyesmi,megmosakodtam és azóta semmi ilyesmi nem jött ki.A párom azt olvasta hogy a megerőltetéstől lehet és hogy pihenni kell sokat ,holnap elmegyek a nőgyógyászhoz de addig is tudnátok írni erről valamit?Előre is köszönöm!
2011. jún. 6. 20:06
 1/7 nittababy ***** válasza:
45%

ha rám hallgatsz elmész sos orvoshoz mert nekem igy kezdödött a vetélés!!!nem meg ilyezgetni akarlak először egy pici csomó

aztán egy róhat nagy és utána órákon keresztül őmlőt belöllem míg meg nem mütőtek

2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én még nem hallottam, hogy a megerőltetés ilyet okozna. (Szextől hamarabb, nem voltatok előtte együtt?) Majd a doki holnap megmondja. Ha addig valami gyanús van, akkor ne várj holnapig!
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk a szexre, szombaton voltunk együtt de nem voltunk durvák és az szerintem ha azzal lett volna gond az nem várt volna hétfőig(nem tudom csak gondolom),a vetélésnél meg vannak fájdalmak is nem?Figyelem magam folyamatosan és azóta sem jött semmi véres vagy ilyesmi és nem fáj semmi ,nem keményedek... Természetesen ha lesz valami baj azonnal mentőt hívok...
2011. jún. 6. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy vetélés miatt már lenne, annak inkább koraterhességben vannak ilyen tünetei, plusz a görcs. Valószínűbb inkább, hogy a méhlepény okozhatja, például ha mellső fali, kissé mélyebb, vagy mély tapadású, az bármikor bevérezhet :( Én ugyanígy jártam a 19., aztán a 29. héten. Pihenj, és holnap legkésőbb mindenképp menj el orvoshoz (bár hivatalosan, vérzés esetén azonnal be kellene menni az ügyeletre...).
2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem majd minden hónapban volt egy ilyen. Az elsőnél kórházba mentem...

A másodiknál még aznap a dokimhoz.

A harmadiknál másnap a dokihoz.

A többinél már csak megemlítettem mikor mentem... sosem találta az okát, minden rendben volt. Ettől függetlenül jelezhet baj is nálad, de reméljük, csak az van, mint nekem.

Én pl. arra gondolok, hogy lelkileg produkálom, mikor már belül érzem, hogy elég, lassíts... De nehéz, mikor van másik gyerek is már.

2011. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi csak pihenned kell..lehet amugy a sextől nekem is volt tőle ugyhogy 2 nappal előtte voltunk együtt...lehet a nyákdugo is..de ez sem jelenti hogy meg fogsz szülni.

de szerintem csak sok volt neked az egész napos menetelés..pihenj

2011. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok voltam ma az orvosnál és azt mondta nincs semmi baj ,nincs placenta leválás sem nyitott méhszáj sem semmi :-) minden rendben van velünk és a kocsiban a sok rázkódástól lehetett ez ...

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!