Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondják az idő előrehaladt...

Azt mondják az idő előrehaladtával egyre többet kell menni pisilni. én a baba várás előtt is sokat jártam, de most hogy babás vagyok szinte gyalog nem nagyon merek hosszú távra elindulni mert 20-30 percenként ki kell mennem. Ez normális? 7 hetes km

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert a méhed még nem emelkedett fel a hasüregbe, még a hólyagodra van ráhajolva. Később ha felemelkedik jobb lesz de nem sokáig. Ahogy nő a babád úgy terheli a hólyagodat.
2009. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok vele. Most 24 hetes vagyok és nem merek elindulni, csak ha tudom lesz lehetőségem elmenni valahol pisilni. Inni alig merek. Néha vannak elviselhetőbb napok. Homeopátiás szerrel már próbálkoztam, de nem jártam sikerrel. Az orvos rávágta, érzékeny a hólyagom,ezt még a baba előtt mondta. Kitartást és jó babavárást!
2009. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én ugyan ilyen vagyok. Mármint terhességem előtt is sűrűn jártam és utána is. Nekem nagyon nem enyhült később sem, most is ez van. Én már csak ilyen pisis vagyok. :) Ha megyek valahová, minimum 2X megyek előtte pisilni. Ám ahogy kiteszem a lábam a lakásból, megint kell. Szerintem ez már tudat alatti is. Van, mikor kicsit jobb, van mikor pedig jobban gyötri a hólyagom. Kitartás! :)

29 hetes kismami

2009. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes leszek, és most érzem csak igazán hogy sűrűn kell, idáig annyira nem volt vészes, viszont pár napja sűrűbben járok pisilni. De én ezt vígan viselem, a rosszullétektől jobban szenvedek...
2009. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi lesz még???38hetes vagyok,elmegyek wc-re és mikor már jövök ki,már akkor kell ujra.Ha fekszem jobb,mert nem nyomja annyira.Éjszaka kb2szer megyek ki.
2009. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát igen az éjszakai kijárkálásokról már nem is beszélek min. 3x. De hát valamit valamiért,nem? :) Csak tényleg rossz, hogy alig tudok elindulni gyalog - mert szeretek sétálni - mert már alig hogy kilépek máris kell újra pisilni.

2009. márc. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!