Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetesek hogy vagytok?...

37-38 hetesek hogy vagytok? Vannak fájások? éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyre fáradtabb vagyok, a mozgás sokkal nehezebb. A körülményekhez képest fitt vagyok viszont :)) Szerintem ki fogja várni az idejét a kisfiunk, és nagyon közel fog megszületni a kiírt dátumhoz.(amúgy miért is sietne mikor király ellátást kap :DDD )...

Sokat keményedek és jó nagy pocakom van..

Második baba úgy hogy még sokat járunk a tesóval ide-oda ....többek közt lenyomunk napi két játszózás :DDD


És Te kedves kérdező hogy vagy ? Mekkora a pocakod? Baba mekkora volt legutóbb? Súly? hossz?

2011. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 37+2 hetes a kis fütyis....
2011. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Épp ma vagyunk 37 hetesek, kislány várok, első baba - a poci már eléggé tud akadályozni, de ezt leszámítva jól vagyunk, nem dagad a lábam, jó a vérnyomásom, NST rendben ( ma délelőtt voltunk, még a vezetés is simán ment) , keményedik a hasam időnként, depihenésre szűnik, fájdalmaim még nincsenek , úgyhogy azt hiszem még egyben maradunk:)
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sziasztok én ma 37+2 vagyok-még dolgozom ... muszáj

elég sűrűn keményedek,de fitt vagyok és üde-)))

pocak nem túl nagy olyan kis közepes-) tegnap voltam ctg-n ma este meg dokihoz megyek kiváncsi leszek a méretre mert a múltkor nem mondta konkrétan.

nekünk első baba és kisfiú és elvileg júni 26-ra jön

viszont a kiskönyvbe már 2 hete 1111 lett beírva nyitott méhszáj,1 cm méhfal ....

2011. jún. 7. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hali! Úgy látom kb. hasonlóak a panaszok és tünetek. Én első babás vagyok,kislányt várunk!!! 2 hete dagad kezem-lábam,minden tevékenység után egy picit többet kell pihennem. Mosogatásnál leszakad a derekam. Egyik nap minden szép, másik nap nyűgös vagyok. Sokat mozog még a babám. Pénteken megyünk Ctg-re és UH-ra. 35+2hetesen 2600 g volt, kíváncsi vagyok hol tartunk most. 2 hete már 1 ujjnyira nyitva a méhszáj, 22.-ére vagyunk kiírva,doki szerinte előbb jön. 49 kg-mal kezdtem és 68 vagyok, soknak tűnik,de én nagyon jól érzem magam a bőrőmben. Vannak napok,amikor már picit tehernek érzem, de jó lenne,ha kihúznánk még egy darabig. De majd ő eldönti. :)

Jó babavárást, könnyű szülést,és jó egészséget nektek!

37+6 hkm

2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


37 hetes vagyok. Az utóbbi 2 hétben eszméletlen módon megnőtt a hasam, pedig olyan kis helyes pici kerek volt mindig...most elkezdtem bálnának érezni magam...49 kilóval kezdtem...és most is "csak" 54 kg vagyok...sem ellene/sem érte nem tettem..eszem amit megkívánok...bár egyre kevésbé kívánok gyümölcsön kívül bármit is...

Nagyon nem szeretem, hogy mindenki megbámul az utcán...de egy terhes kismama mindig "lesnivaló" sajnos.

Jókat alszom...maximum egyszer kelek fel hajnalban. Egy hete még zárt voltam. Nem tudom mi az a keményedés....de lehet, hogy csak idióta vagyok...bár alapból nagyon nagyon kemény a pocim...mivel nem volt rajta sosem husi...néha érzek furcsákat...talán kétszer volt olyan görcsöm, hogy meg kellett kapaszkodnom...de ezen kívül semmi. Viszont a bébi (első és kislány) nagyon aktív és sokat rugdos...nekem ez fáj a legjobban!


Üdv nektek és mindenkinek kellemes utolsó napokat!!!

2011. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

37+4 hetes vagyok.. a pocikám nagy, és egy szép nagy kislány lakik benne, aki a 36. hét legelején már 3170 grammos becsült súllyal rendelkezett..már vannak jóslók, a dokim 1-jén 10 napot adott nekünk, kíváncsi vagyok...már 3. fokban volt érett a lepény a 36. hét elején, NST-n 75-ös fájások mutathatóak, méhszáj felpuhulva...tegnap pedig furcsaságot fedeztem fel magamban, miközben próbltam a napi szokásos gátmasszázst végezni, már nem tudtam benyúlni a hüvelybe, rögtön a bejáratnál beleütköztem valamibe....ma kell visszamennem a kenet eredményemért, lehet felugrok megmutatni a dokimnak...

Amúgy lelkesen iszom a málnalevél teát, szedem a homeós bogyókat, éa masszírozom a gátat..már elég nyűgös vagyok, folyton melegem van, nehéz a mozgás, húz a pocak, fáj a derék, dagad a boka...én szeretném, ha kibújna a kisasszony végre:D

2011. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!tegnap voltam a dokinál-babám rengeteget nőtt iszonyatosan feszül a hasfalam és annyira szülnék már

semmi sehogy sem jó

napok óta menzi szerű görcsök de se nyákdugó se más jel

csak a várakozás ......

kitartás nektek is!

2011. jún. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!