Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 januárjában fog valaki...

2012 januárjában fog valaki szülni? Hol fog szülni? Fogadott dokinál? Fiút, kislányt vártok? Hány hetesek vagytok? Plusz kilókkal hogy álltok?

Figyelt kérdés
Meséljetek a terhességetekről:)
2011. okt. 21. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia.hat en ha minden igaz 2011 dec.31 vagy 2012 jan.1.-en szulok.Mar nagyon várjuk.Nem lesz fogadott dokim,A velemenyem az hogy ha szulnod kell barki mellett szulhetsz.Mar oly mindegy olyankor.Kisfiut varunk,ha minden igaz,remeljuk mar nem fog valtozni,mert megvan szinte minden.Az elso baba lesz.30. hetet rugdossuk,jovoheten megyek dokihoz mar nagyon varom h lassam a gyonyorusegemet.6 kg plussz van rajtam,ami szinte 6 het alatt jott fel:-(.Elotte nem híztam most is inkabb csak a pocakomon vettem eszre a hirtelen novekedest!Ti hogy vagytok? Boldog babavárást
2011. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 2012. január 17-re vagyok kiírva a második babámmal, aki ezúttal fiú lesz. 4kg plussznál tartok. Vasárnap kezdjük meg a 28. hetet. a Barosban fogok szülni és nem fogadok dokit ahogy a lányomnál se fogadtam. 1 héttel a fogantatás után tudtam, hogy terhes vagyok és azt is az elejétől éreztem, hogy fiam lesz. Sajnos még mind a mai napig sokszor vagyok rosszul és hányok. De a lányommal 2 éve rosszabb volt minden nap hánytam még a szülés hetében is. Rengeteg mindent nem szeret viszont velem olyan dolgokat etet és itat amit én nem szeretek. 14 hetesen már határozottan éreztem a rúgásokat. Nehezen megy az alvás és sajnos sokat keményedek így rengeteg magnéziumot kell szednem.

És te kedves kérdező?

2011. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én jan.9.-ére vagyok ki írva,kisfiú lesz,ugyan abban a kórházba fogok szülni ahol az elsőt.Őt Noel-nek hívják,-még ennek a kisfiúnak nem tudom,hogy mi lesz a neve.Nincs fogadott orvosom.
2011. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok. Én 12 kilónál tartok, hála a vizesedésnek és a MagneB6-nak...:( Kisfiam lesz, a pozitív teszt óta tudom, hogy fiú:) Első baba. Sokat keményedek, nem alszok.. Pécsen fogok szülni, Dr. Várnagy Ákosnál. Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. Én a korom miatt tartottam fontosnak, hogy legyen orvosom, hiszen nagyon sokat lenéznek, mert ilyen fiatal vagyok. Férjem már nagyon várja a picit, már nem sok mindent kell megvennünk neki, lassan kész a kórházi csomag is:)
2011. okt. 21. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:

sziasztok,

hivatalosan január 20.-ra vagyok kiírva, de a hasam méretéből ítélve, már holnap szülhetnék....:D

+10 kg-nál tartok, kb. 2 hete kezdtem vízesedni, de még nem vészes.

Van már egy 3 éves kisfiam, most kislányom lesz.

Budapesten a II. Nőin fogok szülni, ott született a kisfiam is, ugyanannál a dokinál, akinél most fog a csajosom.

Már majdnem minden megvan, novemberben kezdek mosni, ill. előre főzni/lefagyasztani. A kórházi cuccomba még venni kell ezt-azt, azt is szeretném december elejéig letudni, mert aztán a Karácsonyra kell koncentrálnom, mivel jelenleg a kisfiamnak ez fontosabb, mint a hugi...:D

A terhességet mostmár jól viselem, az elején voltak gondok, de mostmár az alvást leszámítva minden okés, ill. bízom benne, hogy most egy könnyű szülésem lesz, mert az elsővel iszonyatosan megszenvedtem.

2011. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én január 21-re vagyok kiírva, második baba, eddig minden rendben velünk. Nem tudom, hogy fiú vagy lány, mert eddig nem volt hajlandó megmutatni. Van fogadott orvosom, a II. Nőin fogok szülni. Valószínű, hogy szülésznőt nem fogadok, mert az elsőnél fogadtam, és pont szabin volt, az ügyeletes is tökéletesen segített. Szinte semmit nem kell venni, majd december elején nekilátok mosni, összepakolni, hogy utána élvezhessük a karácsony örömeit a nagylányommal (3 éves).

Kérdező, te mennyi idős vagy, hogy túl fiatalnak gondolnak? :)

2011. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sziasztok!Január 6. várható szülés,a 4d-és ultrahang szerint január 9.Most kislányt várok van egy 2,5 éves fiam,30.hetet kezdem holnap,12 kilót híztam eddig.Pécsen fogok szülni Dr.Drozgyik Istvánnál.Most már élvezem a terhességet az eleje rossz volt hányás meg a szokásos szédülés.Boldog babavárást mindenkinek és olyan könnyű szülést,mint nekem az előző volt!!!!
2011. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Január 28-ra vagyok kiírva. A Baross utcai klinikán fogok szülni. Második baba, van egy három éves nagy lányom. Ugyanaz a fogadott dokim mint az első terhességnél.

26 hetes vagyok, eddig 9 kilót híztam. Sajnos az első után eleve túlsúllyal kezdtem. 2-3 hete sokat keményedek, így elkezdtem Magnéziumot szedni. Kb. ugyanennyi ideje emésztési panaszaim is vannak, mindig úgy érzem, hogy "nyakig" vagyok kajával. Ha iszom egy pohár vizet, akkor az is visszajön egy ideig:(

Minden este, éjjel ég a gyomrom, és gyakran kell pisilni járnom. Gyakran vagyok érzékeny, és nyűgös.

Az első terhességemnél semmi gondom nem volt, most viszont csak nyűglődöm. A neheze viszont még most jön, úgyhogy be is fejezem a siránkozást....

Ja, és most kisfiam lesz!

Sok boldogságot mindenkinek!!!

2011. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, 2 hét múlva 17:)

Gyógyszer mellett jött a bébi, de nem bánjuk, nagyon várjuk már Őt:)

Augusztusban volt egy 30 fős esküvőnk, készül a közös házunk:)

Köszönöm mindenkinek a választ:)

2011. okt. 21. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Január közepén szülök az ÁEK-ban, van fogadott orvosom.

Második baba lesz, már van egy kislányom, ő pedig most fiúlesz.

27+3 tartok ma, és 11 kilót híztam. (Anno ilyenkor már kb 16-17 kilónál tartottam)

27+3 tartok ma.

Legfőbb panaszom jelenleg a gyomorsav, nem tudok aludni sem tőle, folyton virrasztok, ülök éjjel az ágyban.


Most is amúgy mint az első terhességnél elég sok nyavaja előjön rajtam.

Az első terhességem sokkal nehezebb volt, de mégis sokkal jobban élveztem.

Most már gyakorlatilag a fogantatás óta azt várom,hoyg végre babázhassak.

Ennyi.

2011. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!