Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nem igazán ide tartozik....

Ez nem igazán ide tartozik. De otthon ülő kismamák ti mit csináltok, hogy ne unatkozatok. Esetleg valami munka plusz bevételnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok unatkozni a 17hós fiam mellett :D valamit mindig kitalál nekem!
2009. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tudok unatkozni, a babám minden időmet leköt, ha egy pici időm van takarítok.
2009. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 30 hetes és egyáltalán nem unatkozok itthon. Mindig van mit csinálni.

Próbálom kihasználni ezt a pár hetet arra hogy a függőben lévő dolgaimat lerendezzem, olvassak, takarítsak. Ha megszületik a babám mindenre és főleg magamra kevesebb idő marad.

Angolozok, sokat sétálok, terhestornázok, rámolok a lakásban és meglátogatom azokat az ismerőseimet, akikre nem nagyon lesz időm a szülés után.

Plusz munkát nem tudok ajánlani, amiket találtam a neten, azok kamu melók voltak.

2009. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elviszem a lányomat oviba, ha van dolgom elintézem reggel, bolt bank, posta, turi. Itthon főzök, takarítok. 1-kor megyek a lányomért, du pihi. Vagy a lányommal megyünk hol rsg-re, hol heti 2x úsziba, szóval valahogy eltelik az idő. De szerintem egy nőnek mindig van mit csinálnia. nem?
2009. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az államvizsgámra készülök, de nem megy...szívesen unatkoznék inkább :( Nem tudok koncentrálni :(
2009. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok unatkozni, imádok itthon lenni. Takarítok, sütök-főzök, mosok, olvasok, sétálok teszek-veszek. Furának tartom, ha egy felnőtt ember unatkozik otthon és nem tud kitalálni magának valami elfoglaltságot, ami jól esik neki.
2009. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, én ha ráérek , puzzle-zok, netezek, ha érzem magam olyan jól, kertészkedek, tv, könyv, ..., másodállást én sem tudok.
2009. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hetente 2x járok tornázni, 1x jógázni, kéthetente táppénzes papírt elhozni, másnap munkáltatómnak leadni. Háziorvos, védőnő, fogadott doki, kötelező vizsgálatok... Ha akad nap, amikorra egyikből se jut, a házimunka is elvégezve, akkor a régi cuccokat rendszerezem, próbálok úgy elpakolni, hogy a babaszobának végre neki tudjunk állni. Akkor meg tuti nem fogok unatkozni.

Üdv 23 hetes km.

2009. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én kertes házban lakom és bizony mindig lehet mit csinálni. Mindig van mit söpörni, a kertben összeszedni a kutyagumit, meg lassan állandóan füvet nyírni, gazolni... A lakásban is sokszor takarítok, pakolok, rendezgetek, főzök vagy épp sütit sütök. Meg persze élvezem, hogy végre tudok találkozni a barátnőimmel, ezekkel a találkákkal egy fél nap tuti eltelik. Megyek a különböző áruházakba, nézelődök, vásárolgatok. És persze van, amikor csak szimplán lustizok: kiolvasom az aktuális újságjaimat vagy netezek órákon át, esetleg a telefonon lógok. Tulajdonképp mióta van laptopom azóta nem ismerem azt a szót, hogy unalom! Ráadásul nagyon sok hasznos dologra is használom például a szülinapi torta receptjét is neten kerestem, de a kiválasztott babakocsit is megtaláltm itt egy üzletben 20 e ft-tal olcsóbban, meg olyam üzletet, ahol elég jó áron vannak babaruhák, bútorok.
2009. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!