Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vegyek tetra pelenkát...

Mennyit vegyek tetra pelenkát vegyek, ha a hagyományos módon szeretnék pelenkázni?

Figyelt kérdés
Természetesen napközben, amikor itthon vagyok, akkor használnám a hagyományos hajtogatós pelenkázást. Éjszaka egyszer használatosra gondoltam, a gyorsaság miatt, illetve amikor megyünk valahova.
2011. jún. 7. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Itt le van írva, ez alapján tudsz kalkulálni:

[link]

2011. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
én is inkább a monapelt ajánlom a tetra helyett, mert ezt nem kell vasalni és hajtogatni. Nekünk Praktikából van 15 db, de szerintem 10 is elég, mivel mi is csak itthonra használjuk, de mi éjszakára is.
2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
belenéztem az előző kedves válaszoló által küldött kalkulációba és jónak tartom.Továbbá jónak tartom az ötletedet , ami a pelenkázást illeti.Meglátod a hasznát, mikor szobatisztaságra szoktatod.Éjszaka is használd bátran.Korán rájön a gyereked, hogy nem jó nedves pelusban aludni, és nagyon hamar ágytisztává válik, a saját jól felfogott érdekében:) Gratulálok és a lehető legjobbakat kívánom nektek!
2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

OFF:


megkérdezhetem, hogy miért választod ezt a megoldást?

2011. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Olcsó, a baba bőrét is jobban kíméli, mint a mostani eldobható műanyag pelenkák. Meggyőződésem, hogy jó megoldást választottam. Persze mindenki saját maga dönti el, mi jó neki, s a babájának, mivel senki sem akar rosszat gyermekének. A fáradozást meg megéri szerintem, itthon vagyok, s semmi más dolgom nincs, mint anyai-feleségi teendőimet ellássam. Régen ez mellett még tárcsás mosógéppel is megoldották, a mai megkönnyített életvitel mellett, nekem mért ne menne? Beáztatom, kézzel megmosogatom, aztán irány az automata mosógép :)


Mindenkinek jó babavárást

2011. jún. 7. 15:08
 6/29 anonim ***** válasza:
növéremék is azt hasznàlna és nekik nagyon bejött :) gazdasàgosabb is. jo lehet sokat kell mosni de környezet baràtabb :)))
2011. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 sumergo ***** válasza:

Nem szeretném, hogy félreértsd! Tuti, hogy olcsóbb? Számoltad a víz és csatornadíjat is, meg a mosógép és a vasaló áramköltségét? Plusz mosópor. Ráadásul ezekkel is terheled a környezetet, nem csak a műanyagpelussal. Én is szeretnék vigyázni a környezetre, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez olcsóbb és környezet barátabb megoldás.

18+1 hkm

2011. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
1 gyerek egy kisebb erdő kiirtàsa ja és nem lesz rà tuti alergiàs :)
2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

16:15nek

nem kell vasalni, és annyira nem sok kimosni a mai energiatakarékos gépekkel....

2011. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Háááát nem tudom:) Nekem időm sem lenne ezzel kínlódni,a mai rohanó világban:).Régen minden más volt!!!Első baba???
2011. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!