Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha a teszt...

Mi van akkor, ha a teszt egyértelműen pozitív, de az ultrahang semmit nem mutat?

Figyelt kérdés
Ciklusom szerint akár 9 hetes is lehetnék, de tudom, ennyi biztosan nem vagyok. A doki sehol nem látta a petezsákot, se méhen kívül, se méhen belül. Most akkor mi lehet?
2011. jún. 7. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha a doki semmit nem látott akkor valószínű hogy nem vagy terhes.
2011. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De terhes lehetsz,velem is ez történt a teszt ki mutatta a doki az mondta hogy nem és két hét után derült ki hogy ikreket várunk...
2011. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekrol lehet szo:

- nem jo az uh gep, de akkor az orvos ezt mar tudna es megismetelne masik geppel

- meg nagyon korai a terhesseg, 5. het kornyeki, akkor meg nem feltetlenul latja egy atlagos minosegu geppel, de a 6. heten mar szoktak

- esetleg valoban volt terhesseg, a hcg termelodes mar megkezdodott, viszont meg akkor elhalt es mar sorvadni is kezdett, ezert nem latja. De meg ki nem urult, mert akkor azt te eszrevetted volna egy mensi keretein belul.

A hcg nem urul ki egyik naprol a masikra.


Miota pozitiv a teszt? Elotte volt negativ?

2011. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se látta a dokim. Azt mondta, tesztelgessek, ha erősödik, akkor menjek vissza. Erősödött, visszamentem, 1 hét múlva már láttuk.
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért nagyon gagyi gépnek kell lenni ahhoz,hogy egy 9 hetes terhességet ne mutasson ki! Nekem akkor már kb. 2,5 cm-es volt a babáb. Azt elég nehéz nem észrevenni!

Egy teszted lett csak pozi?

2011. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem sem látta és azt mondta hogy nem vagyok terhes.én meg mondtam neki hogy 5 teszt is pozitiv..1 hét mulva másik doki,másik uh géppel láttam a szivét is dobogni
2011. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Már 9 napja késett a menzeszem, amikor pozitív lett a teszt, az első halványan, 3 nap múlva már teljesen erőteljesen. Nagyon reménykedem benne, hogy csak még annyira fiatal a terhesség, hogy azért nem látta. Valami extra, késői peteérés lehetett, az első babám is a ciklus végén fogant. Az biztató, hogy cisztát sem látott a doki. Talán van remény.

2011. jún. 8. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy sikerüljön.

Mikor mész megint orvoshoz?

2011. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap reggel. Remélem a legjobbakat.
2011. jún. 8. 19:55
 10/19 anonim ***** válasza:
MI HÍR?
2011. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!