Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás érzés? (többi lent)

Felfázás érzés? (többi lent)

Figyelt kérdés
lehet babát várok de azóta 3 szor érzem azt hogy fel vagyok fázva pedig nagyon vigyázok magamra.mitől lehet ez vagy esetleg lehet ez is a terhesség jele?volt valakinek már ilyen?
2011. jún. 8. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló érzésem volt a felfázáshoz és baba volt a dologban!
2011. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
csak azért is félek mert annyira érzékeny és fáj is meg nem értem miért jön ki ha nincs is olyan alkalom hogy fel fázhatnék.meg ki jön más nap el is múlik!
2011. jún. 8. 07:57
 3/21 anonim ***** válasza:
Hello! Nekem is volt ilyen, de már 20 hetes kor környékén. :) Konkrétan mit érzel? mert enyhe görcsök, pici nyilallás is a babára utalnak. :) Kívánom a legjobbakat!!
2011. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát mióta gyanakszok babára azóta már 3x jött ki az hogy fel vagyok fázva!ez 1 hét leforgása alatt volt!de amúgy érzem azt hogy feszül a mellem meg hogy mindjárt meg jön érzés.3 napra meg jött de nekem mindig 5 napos szokott enni nagyon kevés volt a vérzésem és ilyen barnásas meg ilyen alvadt.
2011. jún. 8. 08:48
 5/21 anonim ***** válasza:

voltál dokinál?

mennyi idős terhesség állhat fenn??

2011. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát nem tudom olyan 1 hónap körül.
2011. jún. 8. 09:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Igyál ha terhes vagy ha nem tőzegáfonya italt. Bioboltban kapsz (Steinberger). Higítsd és naponta idd!
2011. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
miért az mire kell?
2011. jún. 8. 13:00
 9/21 A kérdező kommentje:
jah utána néztem mire jó!
2011. jún. 8. 13:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében a felfázásnak sajnos köze nincs a megfázáshoz, hanem baktériumok vannak a vizeletben.
2011. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!