Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babahordozót ajánlatok?

Milyen babahordozót ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek milyen a jó babahordozó? Mire figyeljek oda? azt tudom melyiknek jobb töréstesztje meg ilyen "apróságok", de tapasztalatok érdekelnének. A drágábbak jobbak is?

köszi a segítséget!


2009. márc. 20. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Maxi Cosi Cabrio. Nem olcsó, de vaterán, teszvesz, expressz-en, alig használtan, fél áron lehet kapni, én is ott vettem.

A huzatát le lehet venni, kimosni, egy nap alatt megszárad, nagy hordozó, így sokáig ki lehet használni, 8 hónapos baba még elfér benne, míg sok más hordozóban már 4 hónaposan szorong a baba, s ha olyan a babakocsi, akkor arra is rá lehet rakni, mint pl. quinny buzz, vagy speedy, nekünk ez együtt nagyon bevált.

2009. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat megnéztem, aztán rájöttem arra, hogy nem árt, ha én is elbírom a hordozót. Mi könnyűt vettünk, (úgyis csak 1 évig ajánlják), Pierre Cardent. A többi olyan nehéz volt, hátha még beleteszem a több kilós gyereket, hogy még az apja sem bírja el. Így meg én is le tudok vele szaladni a boltba, meg a lakásban is tudom használni. Szerintem könnyűt vegyél, amit a babával együtt kényelmesen elbírsz. Mi majd később szeretnénk komolyabbat gyermekülést venni, az meg úgyis állandóan az autóban lesz.
2009. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10.01-es vok. Ja és a pierre carden A lehel utcai babadiszkontban, csak 14.000 ft volt és lábzsákos szuper kis hordozó.
2009. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen nehéz? MEg tudod mondani mi a neve pontosan?
2009. márc. 20. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Belinkeltem a képét.

2009. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. márc. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!