Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek a szavak?...

Mit jelentenek ezek a szavak? Gynoxin tablettától lesz-e baja a babámnak? és ha nem használom a gyógyszert mi a következménye? Fontos!

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. Ma voltam nőgyógyásznál, és gombás fertőzésem van. Gynoxin hüvely kúpot kaptam. A tájékoztatóban az áll, hogy a terheseknek nem ajánlott. Nem tudom, hogy be vegyem-e, félek hogy elvetélek!!!!

az ambuláns lapomon az áll: Sima portio. Kissé nagyobb uterus RFV-ban, szabad adnexum. Szabályos petezsák, embrio még nem látható. Kis szikhólyag látható.

Előre is köszi a segítséget!


2011. jún. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A hüvelybe kell rakni, nem bevenni!!! Bocsi, ha csak félreírtad!!! Nyilván használhatod, ha az orvos írta fel, mert ezekre általában az is rá van írva, hogy orvosi felügyelettel, indokolt esetben, vagy valami hasonló!!!
2011. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs ilyesmi ráirva, csak h nem javasolt. én most vagyok 27hetes terhes és nekem is ezt irta fel a doki de gondolkozott rajta h mit irjon fel. én most "tettem fel", nem tudom használ e. nekem a 600ast irta fel..
2011. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvetélni szerintem nem fogsz tőle. amit irtál h mit jelet, csak a végét tudom de sztem azt teis, még nem látnak semmit, a babának 7. héten lesz szívritmusa, addig csak a petezsákot látják :) grat am a babához! :)
2011. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. júl. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!