Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriológiai leletemen...

Bakteriológiai leletemen "ureaplasma urealyticium" szerepel, vagyis sajnos ilyen baktériumom van. Volt már valamelyikőtöknek? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés

Orvoshoz hétfőn megyek, nagyon félek, mert azt olvastam vetélést is okozhat :(

15hetes kismama


2011. máj. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen bacim gyógyszert kaptam rá. Már semmi bajom és nem okozott vetélést!Utána néztem és kismamáknál sokkal gyakrabban előfordul!Nem lesz semmi baj ne izgulj! 23 h km.
2011. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat! Hát a doki eléggé megijesztett, de talán mivel még időben kiderült a baj, az antibiotikummal amit kaptam, megelőzhető a további baj..
2011. máj. 9. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, hogy már jó régi a kérdés, csak kíváncsi vagyok mi lett aztán. Minden rendben ment?
2013. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést :-)

Igen, az antibiotikum használt, és 2 hét múlva már negatív lett az eredményem. Utána sem tért vissza a kórokozó.

2013. jan. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!