Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés előjele?

Ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés
Reggel 10 óra óta szinte elviselhetetlenül fáj a hátam,a hasam is bekeményedik időközönként és átfut rajtam a melegség teljesen lever a víz!!Ez már az lehet?38+5hkm
2011. aug. 3. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként keményedik be? félóránként pl? vagy rendszertelen? Mert leírásod alapján ez már az, de lehet erősebb jósló is.

Könnyű szülést mindenesetre, ha elindulnának a fájások is!:)

2011. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát most kezdtem nézni hogy mikor keményedik be a hasam most olyan 15 perc volt de most már nézem a következőt!!De a hátam az egyfolytában fáj az nem baj?főleg jobb oldalt és felül
2011. aug. 3. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat, hogy ilyenkor mi van? ... Mert sajna nem szakemberek ülnek itt, lehet ha megvizsgál, bent is tart-vagy azt mondja még nincs itt az idő...
2011. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Én tippem az volna,hogy ez már bizony a szülés!Zuhanyozz le kellemes meleg vízbe,tusold a pocid,és ahol fáj.Ha elmúlik,vagy enyhül akkor csak egy komoly jósló.

Ha indul akkor rendszereződni fog,mérd a vekkert!:)

Nagyon szurkolok,könnyű szülést és egészséget nektek!

32hkm

írj,hogy mi lett a vége!

2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!Nekem folyamatosan vese görcsnek érezhető fájdalmam volt az első szülésemnél!
2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anno Nekem is rendszertelenül indultak a fájásaim.Belefeküdtem egy kis meleg vizes fürdőbe és pár perc múlva biztos voltam benne,hogy indulás.Rögtön 3-4 percesekre besűrűsödött!Állítólag ha meleg vizes fürdőt veszel elválik,hogy rövidesen szülsz-e vagy csak jóslók!Könnyű szülést Neked!
2011. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ez volt 2 nappal ezelőtt,mondjuk nekem még a derekam is fájt mellé,de az már fájt több mint gy hete. Tegnap derékfájásom nem volt,de keményedés igen,én arra gondoltam,hogy az idő változás okozhatta,mert azóta meg semmi bajom,pedig már a kórházba is készültem vele. Mindenesetre ha szülni fogsz csakis a legjobbakat kívánom neked :)
2011. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendszeresek voltak 15 percesek!!Most egy órája pedig meg szüntek!!!Na mi lehetett ?Jósló vagy lehet hogy újrakezdődik az este folyamán ?vagy csak a kis szarosom megviccelt??
2011. aug. 3. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

16:35-ös vagyok!

Akárhogy is alakul,már nem sokági viccelődhet!:)

Sok szerencsét!

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én már keményen vajúdtam a kórházban, mikor pont ezeket éreztem, amiket írtál.
2011. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!