Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a terhesség alatt...

Milyen az a terhesség alatt kialakuló köldöksérv? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Már nem merem felhívni az orvosom, de most fürdés közben vettem észre, hogy a köldököm fölött egy félkisujjnyi kemény kidudorodás nőtt! Délután voltam a nőgyógyinál esküszöm még nem volt ott! Mi lehet ez tökre beparáztam?!

Lehet ez köldöksérv?? Mit csinálnak vele? Árthat a babának? Vagy elmúlik? Jajj nagyon beijedtem!

27 hetes vagyok elég nagy pocakkal, 2. baba.


2011. jún. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi, a sérv semmiképpen nem olyan betegség hogy hirtelen kezdeni kelljen vele valamit, a babának meg tuti hogy nem árt. Ha az, akkor attól függ milyen súlyos, szülés után lehet hogy egy sérvműtéttel kell majd helyreállítani, de az igazán nem nagy ügy, kulcslyukműtéttel is csinálják már úgy hogy a köldöködben van a heg tehát nem is látszik. De ez a legrosszabb lehetőség, nem is biztos hogy sérv, és még ha az is, az enyhébbekkel nem kell semmit csinálni:) Ne aggódj, hívd fel holnap az orvosodat, ő is meg fog nyugtatni.
2011. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztaltam.Megnézettem a dokival azt mondta nem sérv,hanem a köldököm.Mivel nekem nem fordult ki,hanem csak félig és azt érzem.Neked sem sérv szerintem de az orvos úgyis megmondja majd:)39 hkm
2011. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sajnos nem sikerült ezidáig elérnem sem a dokim sem a védőnőm:-(

Kicsit megnyugodtam, mert reggelre egészen visszahúzodott már nem is látszik csak tapintható. Azt nem tudom, hogy a köldököm-e mert eléggé fölötte van de nekem is csak félig fordult ki illetve szerintem még kifordul mert már nem sok tartja... ha még kicsit nő a pocakom.

Azért majd még próbálom keresni a dokim, mert tegnap nagyon csúnyán nézett ki:-(

2011. jún. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!