Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kialakuló...

Terhesség alatt kialakuló köldöksérv?

Figyelt kérdés
Második babámmal vagyok terhes és tegnap közölte a dokim ,hogy enyhe foku köldöksérvem van amit szülés után müteni kell majd.Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?Fájdalmas a mütét,meddig tart és marad e nyoma?Köszi a válaszokat elöre is.
2010. ápr. 9. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kialakult, de szülés utánra szépen visszahúzódott, így nem kellett megműteni. Pedig terhesség alatt nagyon ronda, nagy lilás dudor volt a köldökömben. Nagyon csúnyának és nagynak láttam, de mégis visszahúzódott.
2010. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van. Nemcsak csúnya, hanem sokszor fáj is. Nekem is azt mondta, hogy ha megvan a tervezett gyerekszám akkor műttessem meg.
2010. ápr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kb 1 cm-rel jön ki a köldökömböl.Szerintem nem vészes annyira viszont nekem is elég érzékeny ha hozzáérek.Félek egy kicsit tölle de remélem,hogy nekem is mázlim lessz és ha megszületik a baba visszahúzódik.
2010. ápr. 10. 14:29
 5/5 anonim válasza:
Én szülés után 1 hónappal mütettem meg mert nagyon fájt.Mivel mütét alatt altattak igy nem éreztem semmit viszont utánna nagyon fájt.9 öltést kaptam .Mivel pici babám volt otthon igy másnap reggel haza is engedtek korházból.Babócát 1 hónapig nem birtam megemelni.Sokára jöttem rendbe de azt mondom megéri rendbe tetetni.Már 2 éve,hogy mütöttek de a hegek azok megmaradtak.
2010. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!