Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A korabban mar hasznalt...

A korabban mar hasznalt mellbimbo vedömet, illetve a cumikat, cumisüvegeket csak siman forralt vizbe sterilizaljam vagy van mas megoldas is?

Figyelt kérdés

6 ev utan ujra hasznalnam a cuccokat, ha nem kell akkor nem vennek mindenböl ujat, ezert kerdezem. Valahol azt hallottam, hogy a forro viz nem is annyira jo...

Köszönöm a segitseget, szep napot.


2009. máj. 18. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, sztem a forró víz kiválló erre, hiszen anyáink is ezt csinálták. Lehet kapni ma már mindenféle erre alkalmas más eszközöket is.Mikrósat, folyadékosat.Nekem volt mikrós is, de sokszor főztem ki, mert azt megbízhatóbbnak gondoltam.:)
2009. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kifőzés a legjobb módszer, na meg a legolcsóbb is. Ha precízen csinálod, maximálisan jó fertőtlenítés.

A mikrobiológusok is kifőznek cuccokat, hogy sterilek legyenek..:)

2009. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!