Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy valaki, hogy a 4D-s...

Volt úgy valaki, hogy a 4D-s UH tévedett a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolom benne van a palkiban a tévedés lehetősége.


Járt valaki úgy, hogy fiút/lányt mondtak...meg is mutatták a bizonyítékot, képet is kaptak...aztán pár héttel később mégsem olyan nemű volt a baba?


Persze, ha takargatja magát a baba az más, akkor csak tippelgetni lehet :)


Azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy kaptak képet a kukiról a szülő, mégis lányuk született (barátnőmék, pedig nem egyszer voltak 4D-n)


Örültek, persze, hogy örültek, de SOKként érte Őket, mert ugye egy "egészen más babát" vártak.


2011. jún. 9. 15:51
 1/3 porcukormókus ***** válasza:

Jövőhétre megmondom! :))

Két szonográfus is 100%-ra kislányt mondott 4D-n, a 19.héten- hát kiváncsian várom!

39hkm

2011. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18. héten kislánynak mondták a kisfiamat. Aztán pár héttel később fotót kaptunk a kukiról, onnan nem lehetett kétely.
2011. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kislányt mondtak múlt héten 4D-n (19 hetesen), de jövőhéten is megyek 4D-re, hát nagyon remélem, hogy tényleg lány, mert már megvettem neki a rózsaszín ruhákat :))
2011. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!