Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolgárkerék utcai 4D-n mik a...

Bolgárkerék utcai 4D-n mik a tapasztalataitok a baba nemének meghatározásával kapcsolatban? Nekem a 12 héten fiúnak tűnt a babám, kezdhetem beleélni magamat? (A doki Harsániy Lehel volt, és Mo egyik legjobb Uh gépét használta)

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Szia! 19. és a 30. héten is fiúnak mondta a kisfiamat Harsányi doktor :).
2009. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak pozitív!Nekem a Timmermann doktor csinálta,és kisfiú lett,ahogy már a 18.héten megmondta...és valóban a legjobb géppel rendelkeznek.
2009. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

21.héten Timmermann doktor fiúnak mondta,most a 30.héten a kórházi sima UH-n is 100%fiút mondtak.


Szerintem teljesen megbízható,meg a fiúknál ha látnak valamit ritkán tűnik el:DDD

2009. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hú, de jó, kicsit izgultam, mert eddig mindenkitől azt kaptam, hogy a 12 héten úgyse biztos még semmi.

Nagyon örülnénk ha tényleg fiú lenne, már van egy 11 hós lánykánk, aki egyáltalán nem mutatta magát és meglepi lett végül, de most szerettem volna tudni, mire számíthatok.

Akkor ezek szerint kezdhetünk örülni :D


kösz még 1x

2009. aug. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!