Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen oldalt olvastok el...

Milyen oldalt olvastok el hetente a baba fejlődésével és egyéb dolgokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen oldalt olvastok el hetente a baba fejlődésével és egyéb dolgokkal kapcsolatban?

Hétvégén voltunk a bababörzén és nagyon megbántam, hogy nem vettem meg egy ilyen könyvet, mert párom azt mondta ugyanezt eltudjuk olvasni a neten. De hol???


2011. ápr. 19. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengeteg ilyen oldal van a neten, csak keress rá arra, hogy "terhesség hétről hétre" és ott mindent megtalálsz.

2011. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sumergo ***** válasza:
Keress rá Google-ban: A születés előtti fejlődés biológiája. (A honlap pontos címét nem tudom, és nagy része nem is magyar nyelvű, de ha így keresel rá, akkor nem csak képeket láthatsz, hanem videókat is. A cím valami ilyesmi: www.ehd.org......., és a vége a lényeg, hogy jó helyre juss, és ha megtalálod a képeket, akkor az oldal közepe táján beállíthatod a nyelvet magyarra, akkor a videók melletti magyarázatok magyar nyelvűek lesznek.)
2011. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A babasmamas.hu-n szoktam olvasni, szerintem az a legviccesebb, és van pár hírlevelem ami hetente küldi az aktuális tudnivalókat. :)


23+0 hkm

2011. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, hogy minden kedden (ugyanis ekkor van a hétforduló), ahogyan ma is, beütöm a gugliba, hogy x hetes terhesség és ki ad egy halom oldalt. Én pedig szépen végig olvasom azt amely megtetszik.

Én ezeket szeretem a legjobban:

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsó kettő a legkedvesebb nekem.

De ezeken kívül még számtalan van.

2011. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem érdemes könyvet venni, mert minden fent van a neten, a már belinkelt oldalakon kívűl nekem jár a ciklus.hu hírlevele,

itt pedig azt tudod megnézni, hogy mekkora a baba a pocakodban, nagyon szép grafikákkal, igaz angolul van, de a képek magukért beszélnek,

[link]

2011. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket olvasom hétről-hétre:


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, jól esett olvasgatni.

Azt nem értem, hogy az egyik helyen 25 hetesen 31cm 800g, a másik helyen 1,5kg és 34cm, aztán van, ahol 35cm és 850g. Na most ebből melyik igaz vajon?

Köszönöm mégegyszer: A.

2011. ápr. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!