Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6 hetes terhes lehetek és...

Kb.6 hetes terhes lehetek és ma bal oldalon enyhe szukáló fájdalmat éreztem délután, és wc után a papíron barnás, inkább sárgás folyás volt (2 pötty). Ez egyszer volt, azóta nem, pedig már többször is voltam. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok! Mitől lehet ez?
2008. júl. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem beszélj a dokiddal a biztonság kedvéért. Amúgy kb 7 hetesen nekem is volt barnás folyásom, valószínüleg meg akart jönni. Azóta nincs semmi bajom. Nekem azt mondták akkor gond, ha véres, vagy ha görcsölsz is. De tényleg beszélj dokival is. Fő a biztonság.Amúgy gratula a babához.:)

35 hetes kismami

2008. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam dokinál barnáztam, de uh-ot is csinált és minden rendben van. Feküdni kell, szexelni nem szabad, naponta egy Elevit, és 3x1 Magne B6. Ha ezzel segítettem örülök neki. Én is 7 hetes vagyok az uh. szerint. Neked mikor volt utoljára menstruációd?
2008. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Máj. 21én volt meg utoljára. Azért írtam, hogy kb. 6 hetes lehetek, mert még csak hétfőn megyek dokihoz először. Akkorra kaptam időpontot. Szóval még csak a teszt szerint vagyok terhes, de nagyon remélem, hogy az uh szerint is az leszek! Ez az inkább sárgás valami tegnap du volt csak, ahogy hazaértem a munkából, lehet kicsit elfáradtam, mert lépcsőztem, meg emeltem is, azóta nincs semmi. Kicsit húzódik a hasam oldalt, de ennyi, gondolom ez normális.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2008. júl. 3. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom jársz-e még itt, ha igen, megírnád, mi lett a kis barnás folttal? Ugye semmi baj nem lett belőle?
2010. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!