Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki terhesség...

Szedett valaki terhesség alatt Augmentin Duo antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Igen én szedtem kb.24hetes terhes lehettem,annyira csúnya mandula gyulladásom volt,hogy azt mondta a doki,szedni kell mindenképpen,mert a gyulladás rosszabb... így beszedtem az összeset,a kislányom azóta 2,5éves :)
2011. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a 37 héten.
2011. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is most vagyok 24 hetes 2 napos,és szombaton éjjel magas lázam volt,algopyrint szedtem be,ügyeleten kaptam az augmentin duo-t (aztmondták szabad szednem) és Normafolore-t,azóta szedem és még aznap + éjjel 2 algopyrin-t láz miatt.De nagyon félek,hogy a babámnak lehet-e valami baja ettől a gyógyszerezéstől?Szerintetek holnap csörögjek rá a nőgyógyászomra,hogy Ő is ok-nak találja-e ezt a gyógyszerezést?Köszi a válaszokat!!!
2011. jún. 13. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kellett szednem arcüreg gyull. miatt. Most 28 hetes vagyok.
2011. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a terhesség alatt egyszer egy héten keresztül, semmi baja a babámnak, aki azóta már 7,5 hós.
2011. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem strepto B-re, el is múlt, de sajna visszajött:(:( most már nem kaptam rá antibiot, majd a szüléskor kapok szurit..

38+1 hkm

2011. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,utolsónak szerencsés szülést,és mielőbbi gyógyulást!Erre a betegségre van valamilyen szűrés a terhesség alatt,vagy nem jól tudom?Egészséges babát és minden jót kívánok!!!
2011. jún. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!