Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok....

38 hetes terhes vagyok. Anyukák ki szült méhnyak konizácio után? Nekem ilyen kismütétem volt 2 és fél évvel ezelött.

Figyelt kérdés
Mire lehet számittani ilyenkor? vajon befolyásolja e a szülést?
2011. jún. 10. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudok sajnos a kérdésedre vàlszolni, nekem tavaly novemberben volt konzàciòs kismûtétem és remélem hamarosan teherbe esek... Engem is érdekelne hogy vàltozik - e valami egy "normàl" szûléshez képest, ràadàsul én nem is otthon vagyok, hogy mindent maradéktalanul értsek, szòval kivàncsian vàrom a vàlaszokat amiket kapsz majd!!!

Kellemes babàzàst, ha addig sem érkezne vàlasz, azért majd ìrd meg ha tùl vagy rajta! De semmiképp ne aggòdj, ha annyira rossz hatàssal lenne a szûlésre biztos nem csinànàk... Gratulàlok a babòdhoz!

2011. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó hírem van. Én 3-at szültem ilyen műtét után és nagyon gyors és könnyű szüléseim voltak. A méhszájad sokkal gyorsabban fog eltűnni mint akinek nem volt ilyen műtétje. Jó szülést4 ha kérdésed van, szívesen válaszolok!
2011. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Azt szeretném megkérdezni hogy mennyi idöre a mütét után szülted az elsöt? És nem volt nehéz a tágulás, mivel sokan mondták hogy a mütét után nehezebb.
2011. jún. 11. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Válaszolni még nem tudok, 37+4 hetes terhes vagyok, de engem is foglalkoztat ez a kérdés , mivel másfél éve volt ilyen műtétem... az orvosom azt mondja, nem lehet előre tudni, egyénfüggő, hogy befolyásolja-e a szülést. Van akinél hegesedéssel gyógyul, göbössé válik a méhnyak, akkor előfordulhat, hogy nem tud tágulni... 32 hetesen 2100-as volt a méhszájam, azt mondta hogy nem érzi keménynek, így akár szülhetek úgy is mintha nem lett volna a műtét. Szóval majd eldől 1-2 héten belül , én nagyon bízom benn, hogy nem lesz gond! Neked is könnyű szülést kívánok!
2011. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!