Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magándokim írt javaslatot...

A magándokim írt javaslatot táppénzre. De 18. -ai a dátum rajta. Jó lesz ez így is, vagy belekötnek?

Figyelt kérdés
Orvost váltottam és ezért voltam hó közepén.A terhesgondozóban nagyon mogorva doki van,nem tudom hogy áll majd hozzá,hogy hó közepén kértem a javaslatot.Eddig mindig hó végéhez közeli dátumú papírt vittem.Szerintetek mit tegyek?Így is elfogadják egész áprilisra a javaslatot, vagy vissza kell mennem a magándokimhoz?
2009. márc. 21. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy a javaslat folyamatos legyen,nem számít,hogy a hónap mely részén állították ki.Legalább is nálam nem csinál a körzeti gondot ebből.
2009. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. márc. 21. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!