Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen kis barnázás nagy...

5hetesen kis barnázás nagy baj? Még nem voltam dokinál csak a teszt mutatta ki, mit tegyek? A magándokim már csak hétfőn lesz. Elmehet a babám?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább menj az ügyeletre vagy az sztkba. Könnyen lehet vetélés is, inkább előzd meg a bsjt!
2011. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont így ment el, előszőr egy kis barnázás, majd egy pár nap múlva megjött rendesen. Én nem mentem dokihoz, külföldön voltunk.

Mire hazajöttünk, már el is múlt a mensim.

5 hetes voltam.

2011. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minden BARNA,RÓZSASZÍN, vagy PIROS folyás BAJ!!


Nálam a barnázás oka heamtóma volt.


Amikor barnáztam és az magándokim nem rendelt, reggel elmentem az sztk-ba és ott egyből kiderült a bibi, majd felhívtam dokimat, aki berendelt a kórházba. De mivel az sztk 2 prcre van tőlunk, evidens volt, hoyg rögtön reggel oda mentem

2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is volt.

azt hittem megjön,mert mindig ugy kezdődik,és akkor még nem teszteltem,csak egy héttel késöbb.

de inkább menj dokihoz h ne legyen baj.

2011. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok dokihoz menni mert a 2 évesem alszik és egyedül vagyok itthon.
2011. aug. 11. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 2 HÉTIG barnáztam, sőt volt halvány rózsaszín is.(több mint egy évig próbálkoztunk). Megijedtem, sírtam, feladtam. De szerencsére nem volt baj. Most 22 hónapos.
2011. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

Kedves Utolsó!Mikor barnáztál?

Én eddig mensi előtt mindig barnáztam,most is elkezdtem,de 3 nap után nem jött meg és a barnázás gyengült.9-10re nem vártam.

2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14.01-es vagyok.

4 hetesen kezdtem barnázni,szinte 3 naponta csináltam tesztet, ami persze pozitiv volt. 6 hetesen mentem először dokihoz,még akkor is tartott. Csináltak másnap uh.t, amin már volt szívhang is. Rá 3-4 napra elmult, majd a 8. héten ismét volt egy kicsi.

2011. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem megmarad a kicsi, azóta nincs semmi Hála Istennek remélem nem is lesz. Ha nem lesz gond hétfőn megyek a nőgyógyászhoz. Most elég érdekes a helyzetem, mert dokit fogok váltani és a hétfői lesz az első tali. Drukkoljatok....
2011. aug. 11. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is mensi elött szoktam barnázni,akkor is azt hittem h megjön,de elmult...
2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!