Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek, Nagyon visszeres...

Segitenétek, Nagyon visszeres lábbal szülni? (tovább lent)

Figyelt kérdés
csunya viszeres a lábam harisnyát kaptam rá,d eigy is trombozissal és tüdö emboliával fenyegetnek.van tapasztalat vagy valaki halott valmait?sos,38hetes
2011. jún. 11. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Detralexet nem kaptál?

Amúgy én visszérharisnyával szültem, mert az nagyon fontos ilyenkor.Végig rajtam volt, és szülés után is sokáis hordtam.

2011. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogy a frászba szüljek ugy mert ez renedes harisnya nem combfix.kismama harisnya a cicimig felmegy.
2011. jún. 11. 20:31
 3/13 A kérdező kommentje:
nem kaptam az mi?
2011. jún. 11. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is nagyon viszeres lábbalszültem(2x is).Hál'Istennek semmi nem történt.Ha felpolcolod a lábad és használod rugalmas harisnyát,minden ok lesz.Nekem kellett szednem Detralex-et is.Szülész orvos javaslatára.
2011. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni combfixes visszérharisnyát is.Én végig azt hordtam, mert sokkal kényelmesebb.Bár az sem mindegy, neked milyen erős kell.Azaz hány den-es.
2011. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem is combfixes van, szilikon csíkkal, csipkével. Még szexi is. Sok szempontból kényelmesebb. 3150ft volt darabja.
2011. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én már nem veszek a 2hétre mert utána fáslizást javasolnak de gyogyszert nem szedek.tartos fekvés esetén kell injekcio d emaugy nem ha lábon kihordom ezt mondta az érsebész.140denes kell és igy is 3500ft volt,ritkán hordom metr lábamnem fáj csak nehéz felhuzni.
2011. jún. 11. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolták, hogy amint reggel felkelek, húzzam fel, és csak este le, mert csakis így ér valamit.Ha anélkül jár-kel az ember, nem segíti a vérkeringést, és mégjobban lazulnak az erek.

Hideg-meleg váltózuhany is jót tesz.

Nem akarlak elkeseríteni, de a fásli le fog csúszni.A harisnya sokkal jobb.Nekem már 2x műtötték visszérrel a lábam.

2011. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
juj nem semi.nekem sose volt csak most a hizás miatt.nem tudom ha lefogynék eltünne e.d eki birj aebbe a melegbe egész nap magán tartani,?
2011. jún. 11. 21:31
 10/13 haramia ***** válasza:

sziasztok! bocsi, hogy ide írom a kérdésem, de ahogy olvasom itt van tapasztalat a témában bőven! Ha eddig nem lett visszeres a lábam, attól még kijöhet, vagy ez szülés közben is megtörténhet akár? Van ami hajlamosít rá?

36+6hkm

2011. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!