Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat, és...

Ma teszteltem pozitívat, és aggódom egy kicsit mert a hónap közepén pontosabban 17. napon tüdőszűrésen voltam. Ugye nem lesz semmi baj? Nem árthat még ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem árthat, de ezt majd a doki is el fogja neked mondani!

Nagyon sok a téves info, de igazából még a magzatra irányított egyszeri felvétel sem ártalmas neki. Persze jobb nem alkalmazni, de ha valamilyen okból muszály vagy véletlenül megtörténik még mielőtt tudnál a babáról, nem lesz semmi probléma. Ezt a kérdést már ezerszer körüljártam, mert nekem is volt panorama röntgen.

2009. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Gratulálok! Az orvosnak megemlítheted, de szerintem nincs miért aggódnod.

2009. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam. Elmentem tüdőszűrőre és rá egy hétre kiderült, hogy terhes vagyok. Nagyon megilyedtem, de az orvos megnyugtatott.Azt mondta, hogy az elején olyan könnyen elvetélhet az ember, hogy ha ez a dolog olyan hatást tett volna rá, akkor biztos hogy nem maradt volna meg. Elküldtek genetikai tanácsadásra is, de ott sem mondtak semmi különöset,csak azt, hogy emiatt nem kell megszakítania terhességet,nagy bajt nem okozhat. 14 hetes kismama
2009. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!