Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ladeevittől valakinek hányinge...

Ladeevittől valakinek hányingere? Ha igen mire váltott, vagy csak elmúlt néhány nap alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én az első terhességem alatt és után az Elevitet szedtem és semmi bajom nem volt tőle ,most a 2. terhességemnél másik nőgyógyászt választottam mint az elsőnél (nem fogadott egyik sem)és ő meg a Ladeevit-et ajánlotta.Nekem hányingerem lett tőle így vissza tértem az Elevit-re azóta semmi bajom nincs...
2011. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok az lemaradt hogy most 26. hétben vagyok :-)
2011. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhességem elején nekem is a Ladeevitet ajánlotta a dokim, de nem egészen 1hét után feladtam, mert vagy azonnal kihánytam, vagy ha nem, akkor biztos hogy az egész napot végighánytam utána... Femibionra váltottam ,azt egyszer sem hánytam ki...a Ladeevitnek már a szagától is rosszul voltam.

2011. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Ladeevit-et lecseréltem, Gravidára és azt is lecseréltem, mert folyton hánytam. A Hipp Natalt tudom ajánlani, az jött be nekem, nagyon jó.

2011. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!