Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon melyik a legjobb 4D...

Miskolcon melyik a legjobb 4D ultrahang? Kinek mi a tapasztalata? Mennyiben kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném megtudni, hogy Miskolc és környékén melyik az a 4D UH gép, amelyik a legjobb minőségű felvételeket készíti? Nekem elsősorban az lenne a legfontosabb, hogy szép, tiszta képet kapjak a babáról. Légyszíves írjatok már, hogy ki mit ajánl! Persze érdekelne az is, hogy mennyi ideig tart a vizsgálat, mennyibe kerül...stb!

NAGYON KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!


2011. jún. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

4diagnosztika. Nagyon szép felvételeket készítenek. A vizsgálat is kellemes légkörben zajlik, a szonográfus elkövet mindent, hogy minél jobban átnézze a picit.

Mi 16 hetesen voltunk csak vizsgálaton, 5000 forint lett volna 15 perc, a hölgy majdnem félórán át nézte a picit. Kaptunk 2 fényképet ajándékba.

A babamozin 26 hetesen voltunk, két csomagjuk van, a 20 és a 40 perces, 6 illetve 9 ezer forintért. Nekünk a 20 perces elég volt, meg kaptuk a dvdt, plusz egy fényképet ajándékba.

[link]

Én nagyon tudom ajánlani.

2011. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2011. jún. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!