Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin a legjobb?

Melyik terhesvitamin a legjobb?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a Femibion a legjobb, pedig abban alig van vitamin, és sokkal drágább is. Az Elevit és a Gravida sokkal több vitamint és ásványi anyagot tartalmaz. Nektek melyik vált be?
2011. nov. 9. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vannak ezek az aloé vérás forever termékek,én abból a kids szopogatós tablettát szedtem,védőnőm mondta..reggel kettő este kettő..
2011. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem erre csak akkor lehetne válaszolni,ha mindet kipróbálod!

Én csak Gravidát szedtem,azért mert ebben van jód is. Nekem teljesen bevált.

2011. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én próbáltam sokat: Elevittel kezdtem, de attól kibírhatatlan székrekedésem lett, tényleg nagyon rossz volt. Aztán kipróbáltam a Femibiont-az rettentő drága volt, végül Gravidát szedtem. Az volt a legjobb, nem lett tőle emésztési gondom, legalább magyar, megvan benne minden, és kifizethető...De csak 2 naponta szedtem, szerintem kiegyensúlyozott táplálkozás mellett nem kell minden nap-így is majdnem 4 kilós babám lett a 38. héten...szoptatás alatt is szedem! Remélem Neked is beválik!
2011. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az Elevitet, Gravidát, Femibiont. Orvols mondta, hogy jelenleg a Femibion a legkomplexebb, de bármelyik jó. Femibion mellett döntöttem. Valóban drága, de én a neten mindig keresgéltem akciókat, és egyszer sem kellett megvennem eredeti áron!
2011. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Gravidát szedem, teljesen meg vagyok vele elégedve! És kaptam 1 táblázatot, amin összehasonlítják az összes terhesvitamint és a Gravidában volt meg minden, olyan mennyiségben, amennyi kell 1 kismamának! A Femibion-t sokan dicsérik, de abban a folsav a fő, a vitaminokból nincs minden és nem is elég a mennyiség. Szerintem dönts belátásod szerint, mindenkinek más válik be! :)

21h km

2011. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első babánál elevitet szedtem, teljesen meg voltam vele elégedve. Most 17 hetes terhes vagyok a második babánkkal, most gravidára váltottam, de ez is bevált semmi problémám nincs vele sőt úgy néztem ebbe több hasznos dolog is van mint az elevitbe, és ráadásul majdnem 2000 ft olcsóbb a három havi adag, mint az elevit.
2011. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az Elevit jött be a legjobban az elején, a Gravidától kikészült a gyomrom.

Így a végefelé már csak vasat szedek, halolajat és néha-néha Femibion 400-at :)


Sajna nem találtam sehol Eurovit Kismamavitamint, ha kaptam volna, azt szedném (meg persze ha kiderült volna bírja-e a gyomrom).


Jó babavárást :)

2011. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
LadeeVit terhesvitamint szedek, már két éve is ezt ajánlotta a dokim, és most is. Van benne minden:-)), az ára kb. 3000 Ft körül van (30db). Nekem eddig bevált, de gondolom mindenkinek más a favorit:-))
2011. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mamavit,olcsó is meg jó is! :)
2011. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!