Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj -e, ha hirtelen belenyilal...

Baj -e, ha hirtelen belenyilal a pocimba, amikor felkelek, kifújom az orrom vagy köhögök? Kellemetlen nyilalást érzek ilyenkor pár másodpercig.2 hónapos kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megfeszülnek a méh izmai,ami elég kellemetlen tud lenni.Sajnos nem tudjuk elkerülni a tüsszentést,köhögést,orrfújást,próbálj ilyenkor kicsit előre dőlni,hogy ne feszüljön a hasad annyira,mást nem tehetsz.A magnézium egyébként kiváló feszülés oldó,beszéld meg a dokiddal legközelebb,hogy nem feszes -e túlzotan a méhed,hátha ezért ennyire kellemetlen ez a dolog és a magnéziummmal orvosolható.
2009. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ez a terhességgel együtt jár, elég kellemetlen tud lenni. Nekem akkor is belenyilal ha lehajolok vagy cipekedek. El lehet viselni, szerintem nem olyan vészes. Ha nagyon érzékeny vagy ezekre a nyilalgatásokra akkor szedj magnéziumot azt mondják az nagyon jó rá. :)

Minden jót!

23 hetes kismama

2009. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is vannak, magnesi citricill segít, ijesztő, de ártalmatlan az előző gyereknél is volt!
2009. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!