Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos kismama vagyok,...

7 hónapos kismama vagyok, napközben egyre többször érzem, hogy elnehezül a hasam, a baba nagyon "lehúzza". Mit tehetnék hogy ne legyen ennyire kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés
éjszakánként pedig éjfél körül rendre minden nap felébred,és nagyon beindul rugdosásban,két három óráig nem is tudok visszaaludni...
2010. okt. 25. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én még csak a 6. hónapban vagyok, de azt javasolnám neked, amit én is tenni fogok, vegyél hastartó pántot, állítólag az anita a legjobb, fene tudja, de semmiképpen nem keverendő a bandázzsal vagy a hasleszorítóval.


[link]


Szerintem olcsóbban megúszod vaterán teszveszen, ha használtat veszel. Jó vadászatot!


Ui: Mint mondtam csak a 6. hónapban járok és első baba, de szerintem az éjszakai ébredésekkel nem fogsz tudni mit kezdeni, maximum annyit, hogy ne egyél, igyál, tegyél olyat, ami éjszaka felpörgetheti a kismanót :)

2010. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi kifogom próbálni,azt miből tudom megállapítani,hogy mekkora méret kell?

36 és 38 között hezitálok,gondolom,ha túl kicsi nem ér össze,és szorít,ha túl nagy meg nem tart...


nem eszem,lehet pont ez a baj,napközben evés után ficánkol ennyire...örül :)...majd megnyugszik

délután 5kor eszek utoljára,mert mindig égett a gyomrom,viszont így volt,hogy éjfélkor korgott a gyomrom

előfordulhat,hogy éhes a babó?

2010. okt. 26. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét én vagyok az első válaszoló. A méretet tekintve, ha boltban veszed próbáld fel, szerintem megengedik, ha pedig neten használtan akkor kérdezd meg az eladót, hogy ő milyen méretekkel használta cm-ben mérve, ha neten újat veszel ott általában van leírás, de az aukciós portálokon így is meg tudod kérdzni az eladót, hogy ő milyen méretekhez ajánlja. Az éhség nem nagyon valószínű a babánál, hisz ő elvon mindent a te szervezetedtől, amire szüksége van, viszont én a nem szoktam korgó gyomorral aludni, egyél kekszet, az a savat is felszívja. Szóval az aktívsága a babának nem ettől függ szerintem, de azért próbáld ki, én azt olvastam, hogy a baba alkalmazkodik a mama életritmusához előbb vagy utóbb, vagyis ha te alszol ő is stb. Nem tudom, hogy ebben mennyi igazság van, de tegnap az én babám is 21 órakor kezdett el pörögni, amikor nekem már aludni kell, mert hajnal 5-re járok dolgozni :) Szóval lehet, hogy majd én is követem a példádat és éjfél utáni alvó leszek, de nem bánom, megéri és különben is már csak ezen a héten dolgozom.
2010. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!