Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este volt barna folyáso...

Tegnap este volt barna folyásom. Elég korán van még. Most keltem és nem vettem észre hogy most lenne. Mit jelent ez? Ebből lehet baj? Ki volt még így? Meddig tarthat úgy hogy nem veszélyes? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Ha mégis lesz fölhívom az orvosom ha elérem telefonon.Ti mit tennétek?Tanácsra volna szükségem.Előre is köszönöm.
2009. márc. 22. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány hetes vagy.Ez a barnás folyás lehet egy ártalmatlan hormonális ingadozás következménye is ,de lehet egy komolyabb probléma előjele is.Ezt így nem lehet megmondani,orvosi viszgálat nélkül.Szerintem mielőbb érd el a dokidat,ha nem sikerül,akkor menj be a kórházi ügyeletre,ahol meg fognak nézni és megmondják,hogy mi az oka.Ha hormonális dolog,akkor kapsz rá gyógyszer és sok pihenés.Ha más,akkor is csak ott tudják megmondani,hogy mi a megoldás.Ne idegeskedj,gyakran előfordul a terhesség lső 3 hónapjában ilyesmi,de nem szabad elhanyagolni,muszály,hogy lásson orvos még ma!
2009. márc. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hetes kismama vagyok.Köszönöm hogy írtál.Úgynéz ki hogy tegnap volt csak.Tehát szerinted mindegy hogy vasárnap van akkoris hívjam föl az orvosomat?
2009. márc. 22. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! És ha görcseid is lesznek akkor spuri az ügyeletre!
2009. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetsen volt kis barnásom 2 szer el mentem a dokimhoz multhét vasárnap meg viszgált mondtam neki a bajomat irt fel progreszteron hüvelykupot reggel este kell felhelyeznem. szerencsére azota nincs semmo barnázásom. menj el dokihoz ma és kérd meg irjon fel valamit ne hogy elvetélj.én is meg kértem a dokimat. 6 hetes kismama vagyok én is:))))))))))))
2009. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De már semmi gondom nincs.Arra gondoltam hogy holnap reggel hívom föl,mert hétvégén nehogy neörüljön nekem.Fekszek folyamatosan.
2009. márc. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!