Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkésöbb, hányadik héten...

Legkésöbb, hányadik héten kell megválasztani a szülész orvost?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom nem vállal már szülést, ezért sajnos másnál kell szülnöm. :-(
2009. márc. 22. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első fiammal a 34 héten jelentkeztem annál az orvosnál akinél szülni akartam.

Lényegében ez nem a hetektől hanem attól függ,hogy ki vállal el utolsó időben. De az ügyelten is lehet szülni. Kérdezd meg az rovod kihez menj.

2009. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a nődokid nem ajánlott vkit? Mert én tudok olyanról, hogy szülést már nem vállal, de kapcsolatban áll pár kollégával és hozzájuk irányítja a kismamáit. Ha a te dokidnak nincs ilyen, azért rákérdezhetnél, hogy mégis kit ajánl, ha nincs elképzelésed.
2009. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ajánlott valakit, de régebben hozzá jártam, és rosszak a tapasztalaint egymással. Egy klinikán dolgoznak, és a mostani dokimra cseráltem azt, akit ajánlott. Akárkit kérdezek kit ajálaának, valaki jót mondd egy másik emberke meg rosszat. Így hogy döntsek?
2009. márc. 22. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben máris dokit váltanék,mert ha a mostanihoz fogsz járni végig,de nem nála szülsz,a szülést vezető orvossal nem lesz olyan közvetlen a páciens-orvos kapcsolat,mintha kismamaként is hozzá jártál volna! Nekem legalábbis ez a véleményem!

Hol fogsz szülni?

Nem próbáltál még itt érdeklődni dokik után,h itt ki kit ajánl?

2009. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudom, még azt se hol akarok szólni, mert Tatabánya vagyok viszont ebben a korházna nem szeretnék szólni. Ide terhesgondozásra elég rossz szívvel megyek, mert az itteni dokik nem túl szimpik. Persze van egy pár jó, akit ajánlottak is, de ha meg mástól kértdem, hogy mi a válemenye az rögtön mond róla valami negatívat. Szerintem is mostanában kéne kitalálnom, mert össze kell szokunk, valamilyen szinten. Azt hiszem attól kell tanácsot kérnem akiben a legjobban megbízok!
2009. márc. 22. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is tatabányai vagyok és én tök meg vagyok elégedve! Mondjuk van dokim, de a terhesgondozáson is aranyosak voltak. Csak nem Lollokhoz jársz? Mert konkrétan rá gondoltam, hogy kialakított egy kört, akikhez irányítja a kismamikat meg egyéb pácienseket. Ha gondolod, írj privit!
2009. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!