Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt kell megbeszélni...

Szülés előtt kell megbeszélni a gyerekorvossal, hogy őt szeretnénk megválasztani illetve, szeretnénk ha kijárna? Mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés
És kb. mennyit kell neki fizetni havi szinten?
2010. máj. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés előtt megbeszéltem vele, hogy szeretnénk ha ő lenne a gyerekorvosunk, pár héttel a szülés előtt felhívtam rendelési időben, kaptam egy időpontot hozzá, bementem és adott recepteket is.

Amikor hazajöttem a hórházból felhívtam és kijött, ekkor beszéltem meg vele, hogy szeretném ha kijárna hozzánk.

Korábban már a védőnőtől érdeklődtem erről, tehát tudtam, hogy ezt lehet.

3000 ft egyébként egy ilyen kiruccanás. Nekem nagyon megéri, mert van idő ránk, nem várnak kint lázas gyerekek, nem érzem a sűrgetést, türelmesen válaszol az össze isióta kérdésemre :)

2010. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
isióta= idióta :)
2010. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is szülés előtt kértem fel. És csak akkor fizetek (5 ezer) ha házhoz jön.
2010. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk a védőnő kérdezte, h jó-e a körzeti, vayg mást akarunk? mi nem ismertük egyiket sem, így jó a körzeti. Mondta h akkor majd bemutat neki. Így is lett, amikor mentem a receptcsomagért. Fizetni?? Miért kellene neki fizetni?
2010. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írta a kérdező, hogy szeretné ha kijárna hozzá, ezért kell fizetni.
2010. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a védőnőt kérdeztem meg, hogy melyiket ajánlja. Mikor mentem terhesgondozásra, akkor áthívta és bemutatott Neki. Mikor megszületett a Pici, eljött és onnantól kezdve mindig kihívtuk. 2000-et adtam Neki mindig, Ő nem mondta, hogy kérne érte pénzt.
2010. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor én is telefonon fogom először felkeresni, csak nem tudom nem e ciki egyeztetni az elején, hogy milyen időközönként és mennyiért jönne ki a babához. Vagy egyáltalán nem veszi e sértésnek, ha rákérdezek az anyagiakra is.
2010. máj. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!