Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt alacsony, vékony...

Vannak itt alacsony, vékony kismamák nagy pocakkal (a vége felé)?

Figyelt kérdés

Én 47 kg-al kezdtem a terhességem,most 38 hetes vagyok de nagyon nagy pocakom van ...

Ti nem féltek hogy hogy fogunk kinézni szülés után ? Ti repedtetek??


Linkelnétek képet esetleg?


Köszi előre is !


2011. jún. 14. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

56 kilóval kezdtem és 154 cm magas vagyok. Nagyon nagy hasam volt a terhesség végére, még az orvosom is vicceskedett állandóan, hogy tuti két gyerek van bennem, csak az egyik mindig elbújik UH-on. Hát csak egy született. A hasam a 38. héten egyik napról a másikra megrepedt és a cicik is. :(

Most 12 héttel a szülés után 58 kiló vagyok, és a hasam elég csíkos maradt. :(

Lehet, te szerencsésebb leszel. Ez genetika, semmi köze ahhoz, hogy mekkora vagy.

Képem sajnos nincs.

2011. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

49-51 között ingadoztam terhesség előtt, 160 centi vagyok

51 kilóval maradtam terhes, 4 kilós babám lett, a hasam repedt, cicim nem, pedig rengeteg tejem volt, 70 kilóval mentem szülni, pedig terhesség előtt soha nem voltam 51-nél több, és azt ettem, amit akartam

Két évvel szülés után 56 kiló vagyok, arányos, nem vékony, de szerintem nőiesebb, mint voltam, cicim előtte 75/B volt, most 80/C, de nem lóg

Most várom a második babát, 12 hetes vagyok, nem híztam még egy grammot sem, viszont épp ma közölték, hogy az előző terhességemnél csúnyán kifordult köldköm, ami nem húzódott vissza szülés után köldöksérv (nem fáj, de van, és ha megvan tervezett gyereklétszám, akkor műteni kell)

előző terhességemnél 12 hetesen már rajtam volt +2 kiló...

hasam akkora volt, hogy hét hónaposan amikor mentünk a kórházba a liftes, a postás, a nővérkék, mindenki azt hitte, hogy szülni jöttem, amikor mondta, hogy nem, akkor megállapították, hogy akkor biztosan ikrek...

most 12 hetesen van akkora hasam, mint az elsővel 18-20 hetesen

2011. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De, nagyon félek, bár az előző terhességeknél nem volt ekkora, semmi nem maradt vissza (164 cm, és 54 kilóval kezdtem). Se csíkok, se zsír. Most (34 h) akkora a hasam,akár merre megyek, hallom, mondják, h. mekkora pocakja van!!! Nagyon megbámulnak, kicsit kezd zavarni. Akár hol állok sorba, új kasszát nyitnak,és már többször hallottam, csak nehogy megszüljek ott nekik. :)))) Majd biztos ott állok sorba vigyorogva, ha érzem, hogy jön a baba :)))Aztán elhűlnek, ha mondom, van még hátra 1,5 hónap. Viszont nagyon fáj mindenem, főleg ilyenkor, ha jön a front.

Kitartás, nincs sok hátra :)

2011. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2021. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!