Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemernétek vállalni? Elég...

Bemernétek vállalni? Elég problémás volt a terhességem, koraszülött is lett a babám. Azt mondta a doki, hogy persze vállalhatom, de valószínű, hogy ugyanezek a problémák felmerülnének.

Figyelt kérdés

Sőt még korábban is mint az első babánál. Ő 34. hétre jött, de lehet, hogy a következő még korábban jönne. De az is lehet, hogy semmi probléma nem lenne. Annyira szeretnék még egy babót( sőt sokat:)).

Persze tudom van akinek egy sem jön össze, és megelégedne 1 babával. De annyira gyötör,szeretném hogy legyen kistestvére. Imádtam terhes lenni, szülés is fantasztikus volt. Mit gondolsz?


2009. márc. 22. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem biztos, hogy igaza van a dokinak. Egészséges az első babád? Attól, hogy koraszülött még nem hinném, hogy beteg is lenne. A férjemék hárman vannak testvérek. Mindegyikük a 32. hétre született és semmi bajuk nincs és nem is volt. A férjem minden szökő évben ha beteg:) Szóval ha rám hallgatsz vágjatok bele nyugodtan:)
2009. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a drágám egészséges, inkább én voltam már nagyon sz..ul a végén. Életemben nem volt lázam, de akkor igen. SZóval az én szervezetem adta fel, bébikém jól bírta odaben. Köszönöm!!
2009. márc. 22. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedj minden nap az erősíti az immunrendszert. Én végig szedtem és semmi bajom nem volt és az étvágyam se lett nagyobb tőle.
2009. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is vállalnám. Most várjuk az elsőt, akiért sokat küzdöttünk, de megéri minden pillanata. Még én is szeretnék vállalni, akkor is, ha nehéz lesz.

Az írásodból úgy veszem ki, ha a szívedre hallgatsz, akkor vállalnád. Jól érzem?:)

2009. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom az idő előtti lepény leválás az egyetlen olyan koraszüléshez vezető ok ami nagy valószínűséggel ismétlődik a következő terhességnél, és hamarabb jön elő mint az első terhességnél. Írásod alapján nálad nem ez volt az ok. Nyugodtan belevághatsz, nincs két egyforma terhesség, az sem mehet biztosra a következő terhességénél akinek az első terhessége probléma mentes volt.
2009. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a szívedre és szerintem érdemes lenne más doki véleményét is kikérni, lehet teljesen bíztató lesz sőt,

Boldog Babavárást,

20 hetes kismama:)

2009. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az első baba 34 hétre született. A második 38 hétre. Most várom a harmadikat, remélem ő is bírja legalább 37 hétig. Az elsővel cukros voltam, a másodiknál szerencsére nem, vele gyógyszert szedtem a 22 héttől, mert keményedett sokat a hasam. Most is a 22 héttől gyógyszereket szedek, 3110 volt a méhszájam, rá egy hétre 2100. Azóta is szerencsére így van. Remélni tudom csak, hogy minden rendben lesz. Szerintem ha Te úgy érzed, akkor nyugodtan vállald, bár nem tudom milyen problémád volt az elsőnél.
2009. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!27 hétre születtem 29 éve, 1.6kg-mal,anyunak is problémás volt a terhessége.De ez meg sem látszik rajtam,nem voltam beteges,mindenki csk csodálkozott/zik amikor elmesélem.A tesóm 5 évvel később született 8.5 hónapra,és ő bizony beteges lett.

Szóval a koraszülöttség nem egyenlő a beteges gyerekkel.

2009. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Vállald be nyugodtan a következő babát!Nem lesz semmi gond!Különben is mindegyik terhesség más!Én már csak tudom!
2009. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!