Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja kicsit sárgás...

Pár napja kicsit sárgás krémes állagú folyás? 39. hetet töltöttem be. Lehet már a szülés előjele?

Figyelt kérdés
nagyon sokat keményedik a pocim.
2009. aug. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap nagyon-nagyon keményedett a hasam,ma nem.Viszont a folyásom,nekem is halvány sárga,krémes...de m

ár hetek óta.A dokim nem mondott rá semmit...

Ha nincs jel,is szülni fogunk nem sokára :-D


39 h

2009. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok. Múlt héten voltam dokinál megnézett adott kúpot. Jobb is lett. De 2 napja főleg délután keményedek és nekem is sárgás zöldes krémes folyásom van. Hát kiváncsi leszek. Én pénteken töltöttem be a 39. hetet. Kitartás.

Sziasztok

2009. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálam így kezdődött. Szinte egész nap kemény volt a pocim, megjelent ez a folyás, és két napra rá beindult a szülés. Július 29-én megszületett a kisfiunk. :)
2009. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát,köszi a válaszokat.Én már nagyon mennék szülni.Nagyon türelmetlen vagyok már.Ti ,hogy vagytok vele?
2009. aug. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!