Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két uh-n fiút láttak (12-15...

Két uh-n fiút láttak (12-15 hetesen) de kislánnyal álmodom?

Figyelt kérdés

2x mondták, hogy úgy néz ki kisfiú a babánk. A 12. és a 15. héten.

Én viszont nagyon lányt érzek és kislánnyal álmodom (szülés, arca stb...)

Nem vágyom sem lányra sem fiúra, mindegy lenne a neme, hiszen első baba, de valahogy nem tudom, hogy hihetek-e az uh-nak?


2011. jún. 15. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Inkább hihetsz az uh-nak, mint az álmaidnak!

Persze semmi sem 100%.

2011. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem annó uh-n fiúnak néztek (azt nem tudom h hány hetesen)


22/L

2011. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia.Ha úgy nézik az azért van,mert van ott valami..Ez lehet persze köldökzsinór is,de ezek szerint egyértelmű,hogy valami van.Lányoknál sokkal könnyebben megmondják,mert ott biztosan nincsen semmi.Fiúknál általában korán látnak valamit,aztán mikor a "kis golyókat"is tisztán mutatják akkor tuti.Nekem 2fiam van,mindkettő már a 12.héten jelét adta a nemének.
2011. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen azt mondták fiam lesz. A köldökzsinór volt...

18 hetesen már tuti volt, hogy lány :)

2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-15 hetesen még nem lehet pontosan megállapítani. Vagyis nem mindenkinél. Én 20 hetes UH-n tudtam meg hogy kisfiút várok. Pedig egész végig kislánnyal álmodtam és olyan érzésem is volt, hogy lány... Tudod, az álmok csak a képzelet szüleményei. :) Nézesd meg később, ha ennyire bizonytalan vagy.
2011. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig kislánnyal álmodtam,és fiam lett.

23 héten voltunk 4d-n,ott azt mondták valószínű,hogy kisfiú(szégyenlős volt a drága),majd a 29 héten is voltunk 4d-n, ott elég biztosra mondták.

Egyik ismerősünknek is mondták a 12 hetes UH-on ,hogy kisfiú,és tényleg az lett..

2011. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kislányomra már a 18. héten rámondták, hogy lány, és ez később sem változott. A vele való terhességem előtt lánnyal álmodtam. Most 23 hetes terhes vagyok, de még nem tudták megmondani, hogy fiú-e vagy lány. Viszont pont tegnap álmodtam, hogy egy fekete hajú kisfiam lett. Szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz. Ja, és nagyon erőseket rugdos a drágám!!!
2011. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, tudom az álmok becsaphatnak. :)

Olyan furcsa érzés ez, elmondani sem lehet :)


Az uh-n néha látszik valami kukac-féle, a következő képen meg már semmi.

Persze lehet, hogy csak az árnyékok játszanak, nem tudom.

Majd kiderül, legkésőbb a szülésnél :)

2011. jún. 16. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a véső eredmény ?
2012. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyönyörű kisfiunk született :)
2012. jan. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!