Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet menni 26 hetes...

El lehet menni 26 hetes terhesen Forma 1-es futamra? Nem árt a babának az az iszonytos hangerő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, mert a dübörgés az egész testeden végigfut és a végén még beindítja a méhösszehúzódásokat!
2011. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a moziból is kijöttem,mert majdnem kirúgta a hasfalamat a kislányom!Eléggé fájt!
2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mennék a helyedben. Én 24 hetesen egy musical-en voltam és ott már a női énekeseket nem szerette. erőteljesen rugdosott, nagyon nem tetszett neki.
2011. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak táncolt. :)

Szerintem kint sem lenne semmi baja tőle, uh odabent sem.


Mi a hétvégén a harley felvonulást néztük az út széléről. Nem szültem még meg :) mozgolódott életem, de egyébként is szokott :)

2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem most tuti mindenki le fog szúrni, meg lenézni, de én közel 8hónaposan elmentem egy buliba..(nem diszkó csak haverokkal ) de ott szólt a zene hangosan .. és semmi bajom nem lett nekem sem és a lányomnak sem.. mára van egy 3hónapos egészséges szép lányom... ahogy érzed.. de azért ne állj az első sorba:)
2011. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mennék az tuti.
2011. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Most 26 hetesen amikor akkora vagy mint egy tank, izzadsz mint egy disznó mindek mennél ki f1-re? A vinnyogásról nem is beszélve ami ki tudja milyen hatással lesz rád meg a gyerekre. Lehet úgy megfosat a hang hogy ott helyben megellesz. Akkor aztán majd 40 év múlva is a felnőtt gyereked pelenkázása közben azon kattoghatsz hogy mi a fenének kellett kimáésznod erre a baromságra.
2011. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok az utolsónak aki úgy fogalmaz, mint egy utolsó szemétláda!! Én sem értek egyet azzal, hogy kimenjen a nagy pocakjával, de azért lehetne emberhez méltóan fogalmazni!

Kíváncsi lennék a korodra, nemedre, és a családi állapotodra Te szépen fogalmazó agyagedény!!!

2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idén én is úgy terveztem, hogy kimegyek ismét a futamra, de aztán teherbeestem. 28 hetes lennék a futam idején, így nem megyek el. Lesz még rá lehetőségem, hogy kimenjek a szülés után. Most a baba a legfontosabb. Nem tudom voltál-e már futamon, de nagyon hangosak az autók. Az adrenalinról ne is beszéljünk, ami dogozott bennem, amikor meghallottam a parkolóból a pályára sétálva az autók hangját. Én kihagyom, szerintem te se menj.
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a 31 hét alatt többször voltam autóversenyen kint és a pici meg se moccant, pedig pár méterre tölem indítottam be az autókat!


Szerintem menj nyugodtan, és a Reanult programra készülök ki, pedig már 33 hetes leszek!


Jó szórakozást

2011. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!