Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet a neten szaktanacsad...

Hol lehet a neten szaktanacsadot kerdezni varandossag alatti etkezesröl, eletmodrol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nem rég fedeztem fel, szerintem kitűnő.:-))) Szakembertől kérdezhetsz, és nagyon jó ötletei, javaslatai vannak mindenféle egyéb gyerekvárással, és gyerekekkel kapcsolatos témákban is. Ha még nem ismered, próbáld ki.

[link]

2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várandóssággal, babával kapcsolatban itt szoktam kérdezni:

[link]

2011. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Egyelöre az elsöt nezegetem. Keresem, keresem, de hol talalok az elsönel szakertöket?

Itt talaltam egy riportot,

[link]

amiben szo esik, hogy javasolt-e a terhesseg elött meregteleniteni es mikor lehet utana. A kiegyensulyozott ertendröl altalanossagban... de sajnos pont azt kihagyja, amit kerdeztem. Ebböl akar az is lehet, hogy a terhesseg alatt semmifele folyadeknap, de egyertelmüen ezt sem irja! DE! A szoptatas idöszakara vonatkozoan idezem: "igenis létezik úgymond lightos méregtelenítés... itt a fokozatosság elve..." A terhesseg alatt is hasonlo, akkor megis lehet valahogy?

A fokozatossagrol annyit ir, hogy eletmodot jelent, ami eleg homalyos megfogalmazas. (Lehet akar minden delelött folyadeknap, delutan enni? Nem derül ki, mit ert alatta.)

Kesöbb irja, hogy a cikkek utan lehet kerdezni - ezzel csak az a baj, hogy mar hasonlo helyen kerdeztem, es mivel regi volt a cikk, az oldal szerzöje nem nezett be ujra, es miutan megkerestem az oldalon nehezen fellelt emailcimen at, beszeltük ezt. meg.


Ahogy idöm lesz, utanajarok az ajanlott könyvnek es megnezem a többi temat es a 2. valaszolo altal ajanlott blogot.

2011. jún. 24. 18:07
 4/5 A kérdező kommentje:

A kismamablogon kerdeztem, es valaszt kaptam a kerdesemre.

Meg egyszer köszönöm mind2 valaszt!

2011. júl. 5. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki!:-)) Én csak ötletként vetettem fel a kismamablogot, mert véletlenül keveredtem az oldalra, de amit elolvasgattam, az tetszett. Remélem, később is a segítségedre lesz.
2011. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!