Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy a magzatmozgás...

Van olyan, hogy a magzatmozgás némi alhasi fájdalommal jár vagy ez valami más? Pl. Méhösszehúzódás? 23 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szoktam hirtelen fájdalmat, feszítést érezni a méhemnél, és ha megnézem, teljesen el van 'deformálódva', azaz a baba valahogy kinyomja magát. 1-2 perc után megszűnik, úgyhogy szerintem igen, okozhatja a magzatmozgás.

20 hetes kismama

2008. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony. Nem tudom, hogy te hol érzel fájdalmat, de nekem a babám a kezdetektől fogva jobb oldalra fészkelte be magát és a mai napig arra húz (a 31. hétben vagyok). Ahogy egyre erősebb, egyre gyakrabban érzek hirtelen éles fájdalmat a alhasam jobb oldalán, csak egy-egy pillanatig tart, a rúgás végével megszűnik. Fogalmam sincs, hogy mi van ott, de tényleg nagyon éles és kellemetlen.

Egyébként akkor fordul még elő, hogy fájdogál a pocim, amikor nagyon aktív a babám, vannak olyan napok, amikor egész nap pörög, szinte állandóan érzem, ilyenkor persze fél óránként pisilni járok és gyakran nap végére érzékeny az alhasam, kicsit fáj.

2008. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!Mindegy, minden fájdalom ellenére csak mozogjanak azok a babák:))
2008. szept. 25. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam lent érezni, egészen a szeméremdombnál vagy egy kicsit fölötte. Nyugi. :)

22 hetes kismama

2008. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!