Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire legális, ha egy doki...

Mennyire legális, ha egy doki a szakrendelésen valamit (rendszerint egy üveg piát) kér azért, hogy megmondja a születendő gyermek nemét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én, ha egyébként jó viszonyban lennék a dokival, pl. régi ismerős, akkor poénra venném.

De ha egy doki a sok közül az sztk-ban, akkor többet a tájára sem mennék.

2011. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez hol volt? Azért az ilyen dokik nevét jó lenne tudni!

Nekem megmondták a nemét mindenhol, ahol jártam, nem kértek érte piát.

2011. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy poénkodik?

Az én dokim mondta a férjemnek az uh-n, (férjem fiút akart:D), hogy megnézi, és ha tényleg fiú, akkor jön egy üveg pezsgővel:)


Ha komolyan mondta, az elég durva.

2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos muszáj vagyok hozzá járni,ő itt az egyetlen nődoki. Eljárni most költséges lenne.


Ha azt mondja,hogy vigyek neki valamit,akkor mit mondjak? Mondjam azt,hogy oké,és felejtsem el a dolgot?

2011. jún. 16. 13:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Full komoly, sokan viszik is a piát! Néha pezsgőt,néha (bocs,nem iszok,azt sem tudom hogy kell helyesen írni) Yégert.
2011. jún. 16. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem normális dolog...

Kér, hogy csak ez az egy nődoki van ott.

Az a baj, hogy viszik is neki a piát az emberek, aztán rászokott a bunkója.

2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kér=kár
2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jäger:)


Félre a tréfát, szerintem csak akkor vigyél neki piát, ha meg vagy vele elégedve. Ha nem, akkor mondd, hogy jó, és hagyd annyiban.

2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vigyél neki semmit...a tényen ugy se változtat,a baba neme el van döntve odabent...költd az árát a babára...hol lax h nincs több doki?közeli városban sztk?
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyém semmi pénzért el nem árulta volna. Persze 4 D-s UH-n kiderült. Ugyan már, nehogy egy 500 Ft-os pián múljon, ha ennyire tudni akarod. Egyébként nem legális.
2011. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!