Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben ki szült dr....

Debrecenben ki szült dr. Zatik Jánosnál, mennyit kért?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok és őt akarom megfogadni.Ha szült valaki nála akkor leirná a tapasztalatát.Milyen volt és mennyit adtatok.Köszi.
2011. jún. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom igazán, tőlem 100.000-et kért. És nem is ájultam el a segítőkészségétől...sőt.
2011. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egy barom ,egy vadállat!!!!!!Ha jót akarsz magadnak nagy ívben kerüld el!!!
2011. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem ő műtött laparoszkópiával és teljesen normális volt.Ezért gondoltam hogy őt fogadom meg.
2011. jún. 17. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom,csak a pénre megy,de nem vmi nagy tudású.Én Székely Péter 2-t ajánlom.Nála szültem 3 hónapja.Vérprofi!!!!!!!:)
2011. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEHOGY ŐT VÁLASZD ORVOSODNAK


én az utolsó napokban 40 hét után minden nap

ő vizsgált azt mondta nincs jól a babám odabent

mégis volt pofája hazaküldeni

minthogy megindította volna a szülést.

eredmény: aznap mielőtt megszültem is hazaküldött pedig már belekakált a babám a vízbe

fertőzése lett megmiegymás.

hála dr zatiknak ÚTÁLOM.

2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem se szülj nála semmiképp!!! 2 szobatársam is ki volt akadva miatta: az egyiknek mindkét szülésnél eltörte a farcsontját, ordított vele szülés közben, a másikkal meg nem vette észre hogy alig van magzatvíz, pedig az UH-osok látták és koraszülött lett a kisbabája!

Egy vagyont kér a nagy semmiért!!!

2011. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, 10:31, de én meg Székely Péter 2-t nem ajánlom, mert nekem elfelejtett szólni, hogy amúgy mellékesen terhességi toxémiám van :( De attól még szülészként lehet profi. Mindenesetre nem fogadtam fel, inkább ügyeletesnél szültem, és jó kezekbe kerültünk, szerencsére!
2011. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De tényleg 100000.-et kért?
2011. jún. 29. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!