Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák voltatok...

Kecskeméti kismamák voltatok szülés előkészítőn?

Figyelt kérdés
Milyen volt?Érdemes elmenni?Ingyenes?
2011. jún. 17. 09:52
 1/3 haramia ***** válasza:

szia! két egymást követő hétfő délután volt, max. 1 vagy másfél órás program, apukával is lehet menni. Az elsőn elméleti előadást tart egy nagyon kedves (legalábbis mikor én voltam) szülésznő, akitől aztán bármit megkérdezhetsz ami csak eszedbe jut a szüléssel, a kórházzal kapcsolatban.Második alkalommal pedig körbejárjátok az egész szülészeti osztályt, megismerkedtek azzal hogy hol mi zajlik, mit hol kell intézni, mikre van lehetőség (alternatív szülés, babamama szoba stb...)...Én úgy tudom nem hogy érdemes elmenni, hanem kötelező, mivel kell a pecsét a kiskönyvedbe, plussz csak az lehet benn veled szülésnél, aki részt vett veled ezen a felkészítőn. Természetesen ingyenes, az időpontokról meg érdeklődj a védőnődnél, ő meg fogja mondani mikor indul tanfolyam és hogy neked a terhességednek megfelelően melyikre kell menni!

jó babavárást!

2011. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beszéltem már a védőnővel de nekem nem mondta hogy kötelező!!Hétfőn indul és el is akarok menni csak kíváncsi vagyok hogy tényleg jó e!!Azt mondta a védőnő hogy a ruháért amit adnak hogy bemehess az osztályokra azért fizetni kell,ez igaz?
2011. jún. 17. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hamarosan Kecskeméten szülök,de nem ott lakok. Rendszeresen jártam a dokimhoz magánrendelésre, és a védőnőmhöz, külön szülésfelkészítőre már nem volt energiám Kecskemétre menni, és nem kötelező. A terhesgondozásom így is megfelelő, több mint 10 pecsétem van. 36. héttől hetente van ctg.,az ember megismerheti a helyet,ahol szülni fog. De biztos mondanak jókat! Volt olyan,aki bánta,mert alig tudott meg többet,mint amit előtte is. A lényeg,h mit kell vinni a kórházba,mert ugye minden kórház mást biztosít. Én beszéltem egy ottani szülésznővel, bőven elég volt az a tájékoztatás is.

39+2 hkm

2011. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!