Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion-D 100 hüvelytabletta,...

Klion-D 100 hüvelytabletta, aki használta annak hasznos volt utána?

Figyelt kérdés
30 hetesen kaptam mert folyásom van. 10 napra kaptam. Ha elfogyott, mennyire lesz hatékony hogy nem jön vissza?
2011. jún. 18. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

szia nekem második napra eltüntette a problémám,és szülésig nem jött vissza.nekem hüvelygombám volt,erös folyással.

jó volt.

2011. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és én is 30 hetesen kaptam
2011. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen folyásod volt? Úgy értem, csak folyásod volt,vagy valami fertőzés is?


Ha semmi fertőzés,akkor hülyeség volt használni,mert tönkre vágja a természetes védekező rendszerét a hüvelyednek- így jártam!

Ha okkal írta fel,akkor ha betartod a megfelelő higiéniás szabályokat,értem ezalatt hogy fertőtleníted a fehérneműt, pizsit,hálóinget, ágyneműt,és a párod is megfelelő kezelést kapott,akkor nem tér vissza.

2011. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vizeletemben találtak egy kis bacit, a folyásom zöld volt, de mióta használom a tablettát 3.-napja, azóta nagyon sok folyásom van, de már nem zöld. Ez a tisztulás jele lenne? Még nem használtam ilyet.
2011. jún. 18. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen használtam. Nekem nagyon "bejött" azóta tünetmentes vagyok. Valamint a dokim a lactofeel hüvelyzselét ajánlotta utána, az is nagyon jó és vény nélküli.
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az normális hogy alatta bő folyásom van? köszi a válaszokat
2011. jún. 18. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért van bő folyásod, mert a tabletta folyik ki?

Én is kaptam, amikor 24 hetes voltam, nekem sem jött vissza semmi. Viszont rózsaszínes volt a folyásom, amitől mondanom sem kell hogy megijedtem. Rohantunk a kórházba, de kiderült, hogy ez a tablettától van, a babával semmi gond. Úgyhogy ne ijedj meg ha ilyet tapasztalsz!

2011. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!