Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hol érdemes a...

Szerintetek hol érdemes a babakelengyét megvenni?

Figyelt kérdés
Kiságyunk már van, de minden más még hiányzik. Vettünk pár bodyt már a babának, de túl sok ruhát nem merünk, hisz nem tudjuk mekkora lesz, és milyen lesz az idő, mire belenől a ruhákba. Szeptember közepére vagyok kiírva.
2011. jún. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani Pesten a bippa kft-t ..mi mindent itt vettünk meg!!nézd meg a honlapját!!csak írd be hogy bippa kft!!!
2011. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindig a pénztárca szabja meg sajnos. Ha elég tehetősek vagytok, akkor pl a Brendonban minden egy helyen megkapható, e elég magasak az áraik, de ha olcsóbbat kerestek, akkor sem érdemes kínaiba menni, mert nem megfelelőek a ruhák, felszerelések. Mindenképp valamilyen bababoltot ajánlanék. És be kell szerezni kisebb és nagyobb méretűt is, mert pl ha 58 centis a pici, akkor bizony már 64es ruhácska kell neki!
2011. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhákkal kapcsolatban érdemes 2-3 darab újat venni. A többit meg bababörzéken ki lehet fogni. Olcsó, rengeteg féle van, jó árban! Mi nagyon sokat vásároltunk ott, és én csak a méreteket néztem szinte. 3 hét mire megszületik a lányunk, de már őszre is megvannak a ruhái.

Ráadásul, még jó, hogy vettünk ennyit rucit, mert a kórházban, ahol szülök nem adnak, mivel nincs rá 'keret'. Ill. amit adnának, arról meg a véleményem ... ne az én gyerekemen legyen!

És, amúgy is sok ruhát és kisebb ajándékot fogtok kapni rokonoktól, ismerősöktől.


Én még azt is csináltam, hogy a kis értékűket hátra hagytam, hogyha valaki kérdezte, hogy mit vegyen a manónak, akkor tudjak neki valami értelmeset is mondani.


Mi a babakelengyés dolgokat 7 db boltban vettük meg (összesen 11 bababolt van a városunkban). Időt nem sajnálva mindent feltérképeztem, hogy mi hol olcsóbb. Van/volt rá keret, de pl. egy kis fésűt nem fogok megvenni 4990.-, ha találok 990.-

2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem próbáld meg a vatera és a teszvesz aukciós oldalait vagy babaszoba.hu csevegő rovat, nagyon szép és újszerű, jó áron lévő babaruha csomagokat és felszerelést ki lehet fogni ezeken az oldalakon nem igazán érdemes újat venni mindenből hamar kinövi és ilyen picinek tönkre sem tudja tenni!

2011. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!