Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes megvenni a babakel...

Hol érdemes megvenni a babakelengyét? Nagybevásárlókban, esetleg a Rosmannban, vagy a bababoltokban?

Figyelt kérdés
Hol lehetne a babának szükséges holmikat a legolcsóbban beszerezni?
2011. jan. 16. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz, mint babakelengye? Ez elég sok mindent lefed.

Legolcsóbban akkor jössz ki, ha jól körülnézel és nem feltétlenül egy helyen veszel meg mindent.

pl. Auchan-ban 1000 Ft volt a kád, mindenhol 2500 Ft körül láttam (ugyanaz a piskóta alakú kád). Csúszásgátló a Mária bababoltból 750 Ft, ugyanez a Tescoban 1600 Ft.

Az akciókat érdemes kihasználni, apránként vásárolni, így sokat spórolhatsz. A Rossmann szerintem drága babaholmik terén, Dm jobb.

2011. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden fillér számított.Úgy csináltam,hogy először kaptam egy listát arról,mit miért vett meg egy tapasztalt anyuka.Amit én fontosnak gondoltam,összeírtam.Aztán vettem a gépet és megnéztem Brendonban mi mennyi.Bementem a dmbe és ott is,meg egy helyi bababoltban is.

Sok olyan dolog van amit megvettünk,de nem kellett volna.HA nem akarsz így járni,előbb jegyzetelj.HA gondolod segítek.

2011. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából van egy listám arról, hogy mi kell a babának, meg hogy mik kellenek majd nekem a kórházban. Ezeket szeretném összevásárolni, de nem igazán tudom hol kezdjek neki. A Rosmannban voltak akciós dolgok, de nem vagyok benne biztos, hogy ott kapok meg mindent olcsóbban. A bababoltokban a babaruhákat elég drágának találtam...a nagybevásárlókban még nem igazán nézelődtem....
2011. jan. 16. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én ma voltam a tescoban, most akciósak a johnsons baba dolgok (fürdető, popsitörlő...) bár még azt én nem vettem, mert nekem korai. Viszont vettem 3db bady-t (csomagos) 1670-ft-ért (2400 ft-ról), és tök jó minőségű, meg 3 pamut rugit szintén csomagos, nagyon ari 2590-ért és 3700-ról volt akciós. Összehasonlítottam méretre, anyagra a magyar készítős babaruhákkal, amiből 1db annyi mint itt 3 és mit ne mondjak nem nagyon van Különbség, csak ezeken kevesebb a minta :) . Amúgy babaruha terén nekem több anyuka is ajánlotta a tescosat (F&F). Ja, és 1db kb. 100-150 ft-al több így mint a turis, és mégis csak új.
2011. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a héten akkor valószínű felugrunk Fehérvárra bevásárolni.
2011. jan. 16. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A C&A-ban lehet kapni 5 db-os body csomagot (rövid ujjas) 1500 ft-ért, pamut, csónaknyakú, alul patentos. Aranyosak, többféle van. Brendonban érdemes nézni a kuponos akciókat. Hordozót mi a Lehel téri Babadiszkontban vettünk 8000 ft-ért, ennél olcsóbban sehol nem láttam (és elég jó minőségű). Kiskád, állvány is itt volt a legolcsóbb. A pelenkázószekrényt a Babaszafariban vettük, 20.000 ft. Kiságyat kaptunk, de az Ikeában láttam jó áron. Babaruhát vadászni kell, mikor-hol akciósak, nekünk nem sok minden kellett, mert azt is sokat kaptunk használtan.
2011. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hiper-ek egyáltalán nem olcsók
2011. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!