Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen aznap mikor töltött...

16 hetesen aznap mikor töltöttem nem voltak jók a méretek az integrált tesztehez, rá 3 napra kellett mennem, de akkor hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
pont ahoz képest 4 héttel korábban meg a 12. heti jó volt,tehát akkor nem ugyanannyi idösen vették le a vért,ez nem baj?vagy hogy van ez?azt mondják fontos a pontos idöben a teszt.
2011. jún. 19. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A 12-13. hétig egyformán fejlődnek a babák, onnantól már lehetnek eltérések. Én két hét múlva megyek a második vérvételre az integrált teszthez, de adtak egy papírt, amin rajt van, hogy 15+0-nál már le lehet venni a vért. Szerintem ne aggódj ezen. A kettőt úgyis együtt értékelik.
2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!