Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha integrált tesztet csináltat...

Ha integrált tesztet csináltatok nem kell AFP?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az integráltban benne van az AFP.Külön nem kell csináltatni így.
2011. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, lehet, hogy mindenhol máshogy csinálják.

Nekem az integrált 2. vérvételénél levették plusz az AFP-re és a Hepatitisre a vért, és külön-külön az eredményeket is megkaptam.

2011. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz,nálam is így volt(Bp.Magzati Diagnosztikai Központ)
2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg kellett csináltatnom külön, nem értettem miért. Szegedi vagyok.
2011. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem az első terhességemnél is volt Integrált.Az Istenhegyin mondták, hogy felesleges volt külön AFP-t csináltatnom.Most, a 2. terhességnél pedig már előre szólt a doki, hogy ne menjek feleslegesen AFP-re, mivel elmentem Integráltra.
2011. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
Mivel az integrált része az afp, így nem is értem mi értelme külön levetetni. Nekem szóba sem került, hisz az integrált eredményen rajta van az afp értéke is.
2011. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!