Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes, az éjszaka...

38 hetes terhes, az éjszaka eléggé nagy fájdalmaim voltak és reggelre véres lett a betétem, nyálkával összekeveredve. Mi ez?

Figyelt kérdés
Azotta nem folyik több de pisilés után még jönn igy nyálkával keveredve. a doki szerint kitágultam 1 centire.Mindig van egy menstruéciohoz hasonlito fájdalmam ami nem szünik. Elsö gyerekemet várom. Van valkinek tapasztalata? K0ZEL VAN A SZULES, VAJON ANNAK A JELE?
2011. jún. 19. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj az ügyeletre!! Biztos, ami biztos!! Legalább hívj fel egy szakembert!

Nekem megindították a szülést, mikor a doki megnézte a magzatvizet, és zavaros-véres volt! Lehet, hogy a magzatvíz neked sem tiszta már, azt láttad a betéteden. Én is 38 hetes voltam.

2011. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyákdugó távozik, illetve tágulásos vérzés lehet.

Figyeld a fájásokat, ha erős, rendszeres, akkor eljött az idő:)

2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hgy a nyákdugó távozott. Ez biztos jele a szülés megindulásának (kb. 2 nappal előtte). A görcsölésed is lehet kezdés!
2011. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyákdugó nem kell megijedni de menj orvoshoz ha úgy látod jónak.1 hete szültem nekem is így kezdődött..vagy még bonyolultabban:D Nemsokára meglesz a babád:)
2011. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
voltam az ügyeleten , itt ahol élek , szülésznö megvizsgált hüvelyi uton 1 cm re vagyok tág, mondta mikor 3 perces idöközök leszek menjek vissza. A szivhang jo volt. magzytvizet nem nézett
2011. jún. 19. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy elmentél! Így legalább te is tudod, hogy mi a helyzet. Ágyba magad alá tegyél valamit, amivel megvéded a matracod, ha esetleg éjjel elmenne a magzatvized. Legyen összepakolva a cuccod az ajtó előtt, és telefonod feltöltve. Nem jelenti azt, hogy ma szülni fogsz. Lehet még akár 1 hét is (nekem annyi volt a nyákdugó után). Könnyű szülést kívánok!
2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jujj de irigyellek!!!!

Már én is mennék! Majd utána mesélj ám! :)

2011. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tuti hamarosan kezedben tartod a bébikéd!Előre is gratulálok,már Én is nagyon várom,hogy ott tartsak ahol Ti!

Könnyű,problémamentes szülést kívánok!

2011. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, majd még irok lássuk hogy is lesz...:)
2011. jún. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!